"Pierwsza miłość". Powrót Dominiki! Siostra Marysi pomoże wyciągnąć ją z psychiatryka? [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Michał znajdzie nowy sposób na wyciągnięcie Marysi ze szpitala. Aby go zrealizować, będzie musiał odnaleźć Dominikę. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Edward (Marek Siudym) zamknął Marysię (Aneta Zając) w szpitalu psychiatrycznym, aby odebrać jej córkę! Michał (Wojciech Błach) i Melka (Ewa Jakubowicz) robią wszystko, aby pomóc Domańskiej. Znajdą nawet psychiatrę, który zgodzi się ją ponownie zbadać, ale nie będą mogli wyciągnąć jej z zakładu.

Nowy chłopak Doroty jest gejem! Marska będzie na niego wściekłaZobacz więcej

Po wielu dniach starań, Michał w końcu zdobędzie zgodę na widzenie z ukochaną. Zastanie ją nafaszerowaną lekami od Mikulskiego (Grzegorz Wolf) i w opłakanym stanie. Domański nie będzie mógł na to patrzeć... Postanowi porwać Marysię ze szpitala i wywieźć zagranicę!

Nie będzie to jednak takie proste, bo Domańska ma nieważny paszport. Michał postanowi odnaleźć Dominikę (Aneta Zając), aby poprosić ją o pomoc. Wraz z Melką zastawi na nią pułapkę w internecie, a ta połknie haczyk. Początkowo nie będzie jednak chętna na współpracę...

Gdy jednak zobaczy w jak złym stanie jest jej siostra, zmięknie i zgodzi się pomóc. Dominika uzna jednak, że sama ucieczka nie załatwi sprawy. Trzeba też jakoś uciszyć Mikulskiego... Zacznie szukać haków na lekarze, aby móc go zaszantażować. Czy jej plan się powiedzie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×