"Pierwsza miłość". Radek świadkiem makabrycznej śmierci przyjaciółki! [CO SIĘ WYDARZY]

W najbliższych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" nie zabraknie emocji! Radek będzie świadkiem makabrycznej śmierci przyjaciółki! Ale to nie wszystko... Sprawdźcie, co wydarzy się w nadchodzących odcinkach "Pierwszej miłości".

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

W najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości" mroczna przeszłość niespodziewanie powróci do Renaty (Jagoda Sięgień). W redakcji Yolo pojawi się Hiszpan (Piotr Więcławski), gangster, którego Renata postanowiła okraść wspólnie z Jowitą (Joanna Opozda) i Radkiem (Mateusz Banasiuk). Dziewczyna była przekonana, że sprawa kradzieży diamentów została już wyjaśniona, a gangster nie będzie chciał wyrównania rachunków.

Sylwia popełni samobójstwo? Uda się ją uratować?Zobacz więcej

Hiszpan zmusza Renatę, żeby namówiła Radka do przyjazdu do redakcji. Przyjeżdżając do firmy Zieliński widzi, że przyjaciółka jest przetrzymywana przez bandytów. Chwilę później mężczyzna jest świadkiem jak gangsterzy zadają Renacie ostateczny cios. Zastrzelenie dziewczyny paraliżuje Radka. Wie jednak, że tylko ucieczka z miejsca zdarzenia może uchronić go przed śmiercią z rąk bandytów. Przy pomocy Justyny (Oliwia Bosowska), Radek ukrywa się wspólnie z dzieckiem. Czy Hiszpan znajdzie kryjówkę Radka i zemści się za kradzież diamentów?

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" - zwiastun:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×