"Pierwsza miłość". Reprezentowała Polskę na Eurowizji i grała w serialach! Co robi dzisiaj Sasha Strunin? Jak się zmieniła?

Sasha Strunin jeszcze kilka lat temu była jedną z najpopularniejszych celebrytek. Grała w serialach, nagrywała płyty, reprezentowała Polskę na Eurowizji... ale później, praktycznie momentalnie, zniknęła z showbiznesu! Dlaczego? Co robi dzisiaj Sasha Strunin? Jak się zmieniła? Sprawdźcie!

Multimedia

SASHA STRUNIN - KIM JEST?

Sasha Strunin urodziła się 27 października 1989 roku w Sankt Petersburgu i jest córką śpiewaków operowych: Rosjanina Igora Strunina i Ukrainki Wity Nikołajenko. Jej prababcia pochodziła z polskiej rodziny szlacheckiej Stankiewiczów, dziadek ze strony ojca był fotografem i reżyserem teatralnym, zaś babcia, Nelli, aktorką teatralną.

Mając takie korzenie, po prostu była skazana na artystyczną ścieżkę życiową. Swoją karierę Sasha rozpoczęła wraz z zespołem The Jet Set, który istniał od 2005 do 2008 roku. Grupa piosenką "Time to party" reprezentowała Polskę w 52. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2007 roku, jednak bez większego sukcesu.

Solową działalność rozpoczęła w 2009 roku, gdy nakładem Sony Music ukazał się jej debiutancki album pt. "Sasha". Później jednak Sasha Strunin postanowiła zmienić styl muzyczny i w 2013 roku, jako Alexandra, zajęła się muzyką elektroniczną. Kolejny muzyczny kierunek obrała w 2015 roku, gdy na jej drodze pojawił się jazzowy muzyk Gary Guthman, co zaowocowało dwoma albumami: "Woman in Black" (2016) oraz "Autoportrety" (2019).

Ada Śledź przeprowadziła się do Warszawy i zamieszkała razem z Łukaszem z programu?Zobacz więcej

Sasha Strunin dała się też poznać z aktorskiej strony. W 2010 roku pojawiła się w obsadzie serialu "Pierwsza miłość", gdzie jej bohaterka zdążyła trochę namieszać w życiu bohaterów. W 2010 roku artystka zagrała w krótkometrażowym filmie "Koniec świata", a osiem lat później pojawiła się w obsadzie serialu "Na Wspólnej".

Obecnie Sasha Strunin przygotowuje się do premiery widowiska "List z Warszawy", które zostanie wystawione 24 listopada 2019 roku na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej.

Przez ten czas Sasha Strunin prezentowała nam swoje kolejne wizerunki. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat! Jak kiedyś wyglądała Sasha Strunin?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×