"Pierwsza miłość". Rudy, czyli Bartek Piekarski otrzyma tytuł Mistera Polski 2018? [ZDJĘCIA]

Bartek Piekarski, który w serialu "Pierwsza miłość" wciela się w Rudego, startuje w wyborach Mister Polski 2018! Czy otrzyma tytuł i wstąpi do grona zasilanego przez Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza i Jakuba Kucnera?

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki po wakacjach 2018 - sprawdź program tv

Rudy (Bartek Piekarski) pojawił się w życiu Artura (Łukasz Płoszajski), bo chciał kupić mieszkanie dla swojej dziewczyny, Natalii (Katarzyna Sowińska). Okazało się jednak, że młody piłkarz ma też inny interes do Kulczyckiego. Postanowił sprawdzić wierność ukochanej!

Artur naprawdę zdradzi Kingę?! Sabina odkryje jego romans z Natalią! [CO SIĘ WYDARZY]Zobacz więcej

Nowy bohater w "Pierwszej miłości" tak naprawdę nazywa się Olgierd Rychlicki, jest piłkarzem pierwszoligowym z ogromnym parciem na media. Pewny siebie, błyskotliwy, przystojny. Szasta pieniędzmi na lewo i prawo, jeździ wypasioną furą. Pozer. Ma jedną słabość - to zazdrość o Natalię.

Zanim dowiemy się, jak rozwinie się ten wątek, zobaczymy wcielającego się w Rudego Bartka Piekarskiego w nieco innych okolicznościach. Otóż, 21-latek jednym z kandydatów do tytułu Mister Polski 2018! Bartek dostał się już do finału konkursu. Czy dołączy do poprzednich znanych Misterów - Rafała Maślaka, Rafała Jonkisza i Jakuba Kucnera? PRrzekonamy się wkrótce!

Wśród nich jest najprzystojniejszy Polak! Kto ma szansę stać się następcą Rafała Maślaka? [DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×