"Pierwsza miłość". Sabina czy Melka? Z kim będzie Paweł? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]

Trójkąt miłosny – Paweł, Melka, Sabina zaczyna przynosić coraz więcej nieporozumień i spięć między bohaterami serialu. Zobaczcie, co się wydarzy w nadchodzących odcinkach serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Paweł przez przypadek dowiaduje się, że zajęcia w fitness klubie z samoobrony nie były finansowane przez policję, a jego była partnerka zorganizowała to bez zgody przełożonego. Między młodymi wywiązuje się awantura, w trakcie której Melka twierdzi, że chłopak wciąż ją kocha…

Krystian na głodzie kupuje trefny towar. Grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

  • Byłeś z nią, bo myślałeś, że tylko ona jest w stanie Ciebie zrozumieć, bo sama była sparaliżowana.
  • Nie! Byłem z nią dlatego, bo chciałem z nia być, bo ja kocham!
  • Bzdura! Kochasz mnie. Dałeś się za mnie pobić, połamać, uratowałeś mnie przed burdelem, poświęciłeś dla mnie wszystko, ja dla Ciebie…to się nie liczy…?

Do Pawła (Michał Malinowski) dociera, że Sabina (Urszula Dębska) miała rację co do intencji Melki (Ewa Jakubowicz). Postanawia zorganizować trójstronne spotkanie, aby wyjaśnić co łączy go z Sabiną i Melką i uniknąć kolejnych niedomówień. To oznacza, że Paweł będzie musiał wybrać, z którą z dziewczyn chce być! Kogo wybierze Paweł – Sabinę czy Melkę?

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Halo !!! Co dalej z Melka i Pawłem czy to na prawdę już koniec czy oni jeszcze się zejdą? Ale już bez takich akcji jak z Sabina ..🤔

    29.01.2019 18:54
  • Róża (gość)

    Ma wybrać melke!! Sabina niech spada

    04.01.2019 21:15
  • Mp (gość)

    Też bym chciała żeby wybrał melke sto razy A nie idiotke sabine ...

    02.01.2019 08:49
  • Paulina (gość)

    Melka ! Sabina w brzydki sposob odbila Pawla on wtedy nie myslal racjonalnie. Zreszra Melka byla taka wielka miloscia tak o nia walczyl i co pstryk palca i kocha Sabine ? Slabe

    01.01.2019 15:03
  • Fanka melki (gość)

    Paweł powinien być z Melka. Taka wielka miłość była, a teraz co? On chyba sam do końca nie wie którą kocha. Gdyby tak na prawdę kochał Sabine to by zrezygnował z Melki. Nie wiem po co zrobili ten wątek za Sabina. Beznadzieja. Jak Paweł nie będzie z melka to już nie oglądam tego serialu. Totalnie zawiedziona ;(

    31.12.2018 22:37
  • Julia (gość)

    Melkę wymyśliła intrygę samobrony dla kobiet z miłości do pawła nadal kocha pawła widać po oczach Sabina Nie potrzebnie się wtraca w życie Melki jak pamiętam mieli ustalić datę ślubu aż wkraczyła sabina w życie Melki I pawła popieram melkę moim zdaniem to w sercu pawła jest Melka

    31.12.2018 16:47
  • Angel (gość)

    Znając życie wybierze Sabine choć ja jestem za Melka!

    31.12.2018 14:51
  • Janina (gość)

    Tez bym wolala zeby wybral melke.

    30.12.2018 21:22
  • Odyseusz (gość)

    Coraz glupszy serial. Melka gora !!!!

    28.12.2018 20:46
  • Vera (gość)

    Powinien byc z Melka ! Rzygam juz tymi zdradami. Kochali sie i co nagle koniec wielkiej milosci? Postac Pawla jest niestabilna emocjonalnie.

    28.12.2018 20:46
  • Melka (gość)

    Ta Sabina jest brzydsza głupsza i zjabana a Melka fajna nie ma co tu nawet porównywać wiadomo że lepsza jest Melka

    28.12.2018 18:46
  • Jojo (gość)

    Nie znoszę Sabiny szkoda że nieumarła jak była postrzelona i niszczy wszystko

    28.12.2018 18:44
  • Jojo (gość)

    Melka ta Sabina wpycha się i niszczy wszystkie związki

    28.12.2018 18:42
  • Gosia (gość)

    Melke niech Paweł wybierze

    28.12.2018 18:42
  • Viola (gość)

    Melka ładniejsza?!🤣😂Z tą grzyweczką,zakryła te wielkie czoło....🤣"Jest mi zimno nie mam swetra i mam czoło na pół metra"Z przodu plecy z tyłu plecy,Pan Bóg stworzył ją dla checy.

    28.12.2018 18:16
  • Gość (gość)

    Wybierz modelkę nie róbcie patroli już z tego serialu rzygać się chce jak się patrzy na sabine

    28.12.2018 13:13
  • Julka... (gość)

    Sabina.Melka sie wtrąca w zwiazek .Jezeli jest juz z kims to po psuc komus zwiazek,Miala swoja szanse a gdyby chcial byc z Melka to by byl ale jest z Sabino

    28.12.2018 11:13
  • Mija (gość)

    Jak wybierze Sabine to juz nie ogladam tego serialu...

    27.12.2018 22:13
  • Janina (gość)

    Melka

    26.12.2018 19:36
  • Dominika (gość)

    Melkę

    26.12.2018 18:19
NowszeStarsze