"Pierwsza miłość" - ślub i brutalne morderstwo!

Nowe odcinki "Pierwszej miłości" będą obfitowały w dramatyczne wydarzenia!

Multimedia

Wiadomo już, że pomimo niechęci Karola (Karol Starasburger) do Igora (Rafał Mohr), Sabina (Urszula Dębska) zdecyduje się na ślub. Ojciec odradza córce małżeństwo, które jego zdaniem nie przyniesie niczego dobrego, a podstępnemu chłopakowi zależy tylko na pieniądzach. Jednak Sabina, która niedawno rozkręciła własny dom mody, stawia na swoim i postanawia powiedzieć Igorowi sakramentalne "tak".

CZYTAJ TAKŻE: BĘDZIE ŚLUB W "PIERWSZEJ MIŁOŚC" [ZDJĘCIA] "PIERWSZA MIŁOŚĆ" POLSAT. NOWE ODCINKI JUŻ W KWIETNIU! CO SIĘ WYDARZY W NOWYM SEZONIE? MARYSIA ZDRADZI HUBERTA Z SZYMONEM?!

Tuż przed ślubem Grażyna informuje córkę, że jej narzeczony namówił rodzinę zmarłego pacjenta do rzucenia fałszywych oskarżeń na Natana (Krzysztof Kwiatkowski). Sabina konfronuje się z Igorem, jednak ten przekonuje dziewczynę, że wysuwane wobec niego zarzuty to zwykłe pomówienia. Uspokojona Sabina wierzy Igorowi i z radością staje na ślubnym kobiercu.

Jak informuje "Świat seriali", tuż po ślubie ktoś obecny podczas ceremonii zostanie zamordowany! Podejrzenia padną na wszystkich głównych bohaterów, bowiem wielu z nich miało motyw, by zabić...

Komentarze

Skomentuj
 • gaa (gość)

  ..s.p napisał:

  jak ci nie pasuje to po cholere czytasz ?

  Nie czytam, bo nie ma co, to teksty dla ćwierćinteligentów co żyją życiem mydlanych oper.

  11.04.2013 22:21
 • s.p (gość)

  jak ci nie pasuje to po cholere czytasz ?

  11.04.2013 19:20
 • gaa (gość)

  Po prostu super. Teraz już jest sześc plotek o fikcyjnych ktosiach z seriali, których nie oglądam.

  11.04.2013 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×