"Pierwsza miłość". Ślub Melki i Łukasza! Wodnik zniszczy najpiękniejszy dzień w życiu policjantki? [CO SIĘ WYDARZY]

Melka wyjdzie za mąż za Łukasza, syna znanego gangstera! Chodzi o miłość czy może o coś zupełnie innego? Sprawdź, co już wiadomo na temat dalszych losów bohaterki serialu "Pierwsza miłość"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Melka (Ewa Jakubowicz) od niedawna spotyka się z Łukaszem Magnusem (Jan WieczorkowskI), prawnikiem i synem znanego wrocławskiego gangstera. Ich związek przeżywa wzloty i upadki, a na horyzoncie wciąż jest Paweł (Michał Malinowski), były narzeczony policjantki.

Dziennikarka Paulina Drażba w serialu. Kogo zagra?Zobacz więcej

Wszystko wskazuje jednak na to, że Melka w nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" podejmie ostateczną decyzję - wyjdzie za mąż za Łukasza! Skromna uroczystość odbędzie się w plenerze w zabytkowej dzielnicy Wrocławia. Nowożeńcy swoją przysięgę złożą przed sprowadzonym Urzędnikiem Stanu Cywilnego.

Na ślubie nie zabraknie bliskich i przyjaciół policjantki. Na miejscu pojawią się oczywiście Marysia (Aneta Zając) z Michałem (Wojciech Błąch), a także inni znajomi, czyli m.in. Kaśka (Michał Koterski). Wśród gości zabraknie jednak rodziny pana młodego, przede wszystkim jego ojca, który nie może pogodzić się z tym, że jego syn jest w związku z policjantką.

Gdy wszystko będzie już gotowe, mafioso nieoczekiwanie pojawi się na miejscu. Towarzyszyć mu będzie grupa gangsterów. Czy mafia "Wodnika" (Daniel Olbrychski) zakłóci ślub Melki i Łukasza? Czy policjantka naprawdę kocha Magnusa? Tego dowiemy się już wkrótce!

Michał Malinowski wyjeżdża z Polski! Co z serialami, w których występuje?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ola (gość)

    tytuł piosenki ?

    10.10.2019 21:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×