"Pierwsza miłość". Słynny "BarBarian" wyglądał kiedyś zupełnie inaczej! Tak na przestrzeni lat zmieniała się kultowa knajpa z wrocławskiego serialu

Widzowie mogą oglądać "Pierwszą miłość" już od blisko 18 lat. Choć przez ten czas, przez serial przewinęły się setki najróżniejszych bohaterów, to jedno pozostaje niezmienne. Popularny bar, do którego prędzej czy później zawitał każdy z nich. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniała się najsłynniejsza knajpa w "Pierwszej miłości". Co ciekawe, kiedyś nazywała się zupełnie inaczej.

Multimedia

"Pierwsza miłość" - kultowy serial ma już 18 lat

Emisja pierwszego odcinka słynnej wrocławskiej produkcji miała miejsce 4 listopada 2004 roku na antenie telewizji Polsat. Od tego czasu "Pierwsza miłość" jest nieprzerwanie emitowana i doczekała się już ponad 4 tysięcy odcinków, co czyni ją jednym z najdłużej emitowanych seriali w historii polskiej telewizji. Przez ten czas, w serialu pojawiły się setki bohaterów, których łączyło jedno. Prędzej czy później spotykali się w jednym z najważniejszych miejsc w historii serialu - barze w wdzięcznej nazwie "BarBarian".

Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz. Przepiękny ogród i stylowe wnętrza w domu aktorki robią wrażenie!Zobacz więcej

"BarBarian" przeszedł już niejedną metamorfozę! Pokazujemy, jak zmieniał się kultowy bar z serialu

Nieprzerwanie od kilkunastu lat, "BarBarian" jest nieodzownym elementem "Pierwszej miłości". Znana serialowa knajpa pojawia się w niemalże każdym odcinku i nierzadko dochodzi w niej do zdarzeń diametralnie wpływających na losy głównych bohaterów, jak np. ostatnie szokujące wydarzenia z Filipem i Julitą w roli głównej.

Początki "BarBariana" sięgają kilkunastu lat wstecz, kiedy to serialowa Kinga i jej matka Teresa postanowiły otworzyć ekskluzywną kawiarnię. Wówczas nosiła ona nazwę "Fabryka Wrażeń" i bliżej jej było do muzeum i biblioteki, niż do modnego baru w centrum miasta. Od tego czasu, słynna serialowa knajpa kilkukrotnie przeszła diametralną zmianę wystroju. Sam "BarBarian" natomiast jest fikcyjnym miejscem, zaaranżowanym w studiu, gdzie kręci się "Pierwszą miłość".

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak zmieniało się jedno z najsłynniejszych miejsc w "Pierwszej miłości"!

Zobacz galerię

Tak kiedyś wyglądał Wojciech Błach. Zaniemówicie, jak zobaczycie jego fryzurę na Beckhama!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×