"Pierwsza miłość" straci widzów przez śmierć Dagi? Fani nadal protestują!

Śmierć Dagi w "Pierwszej miłości" nadal wywołuje protest wśród fanów serialu. Widzowie żądają przywrócenia Anny Szymańczyk do telenoweli i grożą, że przestaną oglądać "Pierwszą miłość".

Multimedia

Śmierć Dagi w "Pierwszej miłości" to ostatnio najgłośniejszy wątek wśród polskich seriali. Uśmiercenie bohaterki granej przez Annę Szymańczyk wywołało falę protestów wśród fanów serialu. Widzowie żądają przywrócenia Dagi do polsatowskiej telenoweli. Fani przypominają, że w "Pierwszej miłości" kilkakrotnie zdarzyło się, że uśmiercona postać wróciła do niej (m.in. Igor Kaczmarczyk grany przez Rafała Mohra).

CZYTAJ TAKŻE: FANI "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" ŻĄDAJĄ PRZYWRÓCENIA ANNY SZYMAŃCZYK DO SERIALU! DAGA Z "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" UMRZE W WYPADKU SAMOCHODOWYM!

W mediach społecznościowych powstają profile, które zrzeszają widzów żądających przywrócenia Dagi do "Pierwszej miłości". Strony te cieszą się ogromną popularnością i z godziny na godzinę przybywa na nich fanów.

W komentarzach fani tego serialu zaczęli grozić producentom, że przestaną oglądać "Pierwszą miłość" jeśli nie wróci do niej Daga. Czy to oznacza, że oglądalność telenoweli znacznie się zmniejszy? Czy scenarzyści wysłuchają błagań widzów i przywrócą postać Dagmary?

Komentarze

Skomentuj
 • Justyna (gość)

  Daga wracaj do nas tęsknimy za tobą bardzo

  04.07.2016 12:00
 • Justyna (gość)

  Daga musi wrucic bo bez niej nie mam serialu bardzo prosze

  04.07.2016 11:58
 • Aleksandra (gość)

  Daga wróci

  24.09.2015 14:48
 • ido (gość)

  popieram was daga musi wrucic do serialu bez niej ten serial nie ma sensu ja tez przestałam oglądac od kąd zobaczyłam ze sabina i daga mieli wypadek i w tym wypatku zgineła daga to az łzy mi polecieli dlaczego ją usmiercili a nie na przykład zośkę czy igora tylko zabierają najlepszych aktorów. Wiec bardzo proszę scenarzystuw o przywrucenie dagi do pierwszej miłośći.

  19.09.2015 23:16
 • iola (gość)

  Tak,Daga musi wrócic to jest podłe co zrobili scenarzyści,też już nie będę oglądać tego serialu .

  13.05.2015 18:32
 • jaa (gość)

  sumiennie zawsze ogladalam kazdy odcinek...dwoch ostatnich juz nie i nie zamierzam powrocic do ogladania jesli Daga nie wroci

  09.05.2015 16:47
 • Anonim... (gość)

  Pierwszy raz spotkałem się z sytuacją, gdzie scenarzystą nie zależy na oglądalności serialu... bo usunięcie z planu tak cudownej aktorki można z całą pewnością nazwać niedbaniem o serial... Ja w imieniu swoim jak i przyjaciół proszę o przywrócenie Dagmary do serialu. To ogromnie ważne!!!

  08.05.2015 14:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×