"Pierwsza miłość". Sylwester odejdzie od Kulasowej? Nie może wybaczyć jej zdrady... [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Kulas uzna, że nie może zostać w Wadlewie. Czy mężczyzna zostawi żonę i dzieci i wyjedzie do Niemiec? Sprawdź, co już wiemy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Mieszkańcy Wadlewa byli przekonani, że zbliża się koniec świata! Niektórzy uznali, że to najlepszy czas na szczere wyznania... Kulasowa (Monika Fronczek) wyznała wówczas, że przed laty zdradziła Sylwestra (Marcin Sztabiński), a Antek (Nikodem Baczkowski) nie jest jego synem!

Kaśka chce powstrzymać Wiolę przed ślubem! Kordian go zastrzeli?Zobacz więcej

Kulas postanowił odnaleźć mężczyznę, z którym jego żona miała kiedyś romans. Okazało się, że jest on komendantem lokalnej policji. Sylwester nie zamierzał się tym przejmować i przypływie złości zaatakował mężczyznę, po czym został szybko aresztowany przez jego podwładnych...

Na całe szczęście Kulas już wkrótce zostanie zwolniony z areszty. Jego żona będzie miała nadzieję, że do niej wróci, ale on wciąż nie będzie umiał jej wybaczyć. Ostatecznie uzna, że nie może zostać w Wadlewie i postanowi wyjechać do pracy do Niemiec.

Kulasowa wciąż jednak będzie miała nadzieję, że jej mąż zmieni zdanie. Malwina (Agnieszka Wielgosz) spróbuje ją jakoś pocieszyć... Czy Kulas rzeczywiście zostawi rodzinę i wyjedzie zagranicę? Dowiemy się już niedługo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×