"Pierwsza miłość". Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego! Co się stało? [CO SIĘ WYDARZY]

W "Pierwszej miłości" znowu wielkie emocje! Sylwia trafi do szpitala psychiatrycznego! Co się stało? Sprawdźcie, co się wydarzy w najbliższych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Multimedia

"Pierwsza miłość" nowe odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Zemsta Justyny (Oliwia Bosowska) niebawem osiągnie punkt kulminacyjny! Do tej pory dziewczyna skutecznie realizowała swój plan, którego celem było cierpnienie Sylwii (Edyta Herbuś). Justyna nie przebiera w środkach, stosuje wszelkie możliwe sposoby, aby jej szefowa poczuła się osaczona i zastraszona. W najbliższych odcinkach nastolatka świadomie odkręci gaz w mieszkaniu Sylwii, gdy ta będzie spała. Nieprzytomna dziennikarka zostanie uratowana przez strażaków. Justyna uzna, że to wciąż za słaba zemsta, dlatego przy pomocy znanego psychiatry skieruje Sylwię do szpitala psychiatrycznego.

Sabina czy Melka? Z kim będzie Paweł? [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ośrodku kobieta próbuje za wszelką cenę udowodnić, że jest zdrowa i trafiła tu przez pomyłkę. W trakcie rozmowy z terapeutą wpada w szał, co nie pomaga jej przekonać lekarza do swojej tezy. Tymczasem w redakcji rządy przejmuje Justyna. Zespół nie zgadza się z rzekomym pełnomocnictwem, którego udzieliła jej Sylwia. Nastolatka postanawia skonfrontować się z Sylwią, która pod wpływem środków psychoaktywnych mówi Justynie, że zna prawdę. Wie, że to ona ją podtruwała i była inicjatorem zamknięcia jej za murami szpitala psychiatrycznego.

Czy Justyna powie Sylwii dlaczego postanowiła zniszczyć jej życie? Jak Sylwia odnajdzie się w szpitalu w otoczeniu ludzi z zaburzeniami psychicznymi?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×