„Pierwsza miłość”. Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz! Przepiękny ogród i stylowe wnętrza w domu gwiazdy serialu robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd „Pierwszej miłości” - jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje przepiękny ogród gwiazdy, w którym ochoczo spędza czas ze swoim czworonogim ulubieńcem.

Multimedia

„Pierwsza miłość” - Aleksandra Zienkiewicz

Aleksandra Zienkiewicz już od 2004 roku wciela się w postać Kingi Kulczyckiej z „Pierwszej miłości”. Rola w serialu zapewniła aktorce rozpoznawalność oraz status jednej z serialowych ulubienic telewidzów od lat śledzących losy bohaterów wrocławskiej produkcji. Obecnie Aleksandra Zienkiewicz ogranicza swoją działalność aktorką do występów w „Pierwszej Miłości”. Czujni telewidzowie mogli ją też czasem zauważyć w epizodycznych rolach w innym serialu, którego akcja dzieje się we Wrocławiu. Mowa o sitcomie „Świat według Kiepskich”.

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Tak obsada świętowała jubileusz serialuZobacz więcej

Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz. Stylowe wnętrza i przepiękny ogród robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz jest niezwykle aktywna w swoich mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się ze swoimi fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego i zawodowego. Na jej koncie na Instagramie można zauważyć, jak mieszka obecnie gwiazda „Pierwszej Miłości”. Trzeba przyznać, że znajdujący się we Wrocławiu dom aktorki robi wrażenie! Stylowe wnętrza, gdzie już na pierwszy rzut oka widać mocne zainteresowanie sztuką, a także przepiękny ogród gwiazdy zaskoczą niejedną osobę. Warto również wspomnieć o metrażu, w którym bez problemu odnajduje się pokaźnych rozmiarów czworonogi ulubieniec aktorki.

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie jak mieszka gwiazda „Pierwszej Miłości”!

Zobacz galerię

Najpiękniejsze aktorki w historii serialu. Przez 18 lat widzowie mieli na kim zawiesić oko!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • FgGcyd nutty (gość)

  G 👍😊 G ya hunny fluff in been hi h

  11.07.2022 10:06
 • KTO GRA OJCA KINGA CEZARY ZAK (gość)

  JAN FRYCZ

  07.07.2022 19:52
 • Hanna (gość)

  Na 21 zdjęć w galerii może 5 pokazuje fragmenty domu od środka. Z przepięknego ogrodu widać skrawek na bodajże 2 ujęciach. Pozostałe zdjęcia to zdjęcia ze ścianek i innych miejsc. Więc niestety ale ani domu ani ogrodu galeria nie pokazuje. Bardzo niska jakość artykułu i ilustrującego go materiału.

  22.05.2022 06:14
 • RADOSLAW KRZYZOWSKI (gość)

  MARCIN PERCHUC

  17.05.2022 18:08
 • PIOTR GRABOWSKI (gość)

  MICHAL ZEBROWSKI

  17.05.2022 18:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×