„Pierwsza miłość”. Tak mieszka Ewa Gawryluk. Gwiazda seriali ma piękny dom, w którym królują koty! Zobacz wspaniały ogród i przestronne wnętrza

Czy komukolwiek w Polsce trzeba przedstawiać Ewę Gawryluk? Ta piękna aktorka cieszy się sporą popularnością i sympatią widzów, którzy pokochali jej serialowe wcielenia. Piękna aktorka ma równie piękny dom, w którym rządzą jej ukochane koty! Gwiazda małego ekranu może także pochwalić się pięknym ogrodem. Zobacz, jak mieszka Ewa Gawryluk!

Multimedia

Ewa Gawryluk: życiorys, kariera

Ewa Gawryluk to ceniona polska aktorka, która urodziła się w 13 grudnia 1967 r. w Miastku. Ta ceniona aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa w 1991 r. ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Na ekranie debiutowała w 1989 r. w filmie „Wiatraki z Ranley". Jej teatralnym debiutem była rola Vicki w sztuce Michaela Frayna „Czego nie widać" (1992 r., Teatr Współczesny w Warszawie).

Ewa Gawryluk od lat zachwyca urodą. Jej archiwalne zdjęcia robią wrażenie!Zobacz więcej

Ewa Gawryluk: tak mieszka gwiazda „Pierwszej miłości”

Od czasów debiutu, Gawryluk jest nieustannie aktywna zawodowo. Wcieliła się w dziesiątki ról teatralnych w Teatrze Telewizji i tuziny ról filmowych oraz serialowych. Od 2015 r. widzowie mogą ją oglądać w serialu „Pierwsza miłość”, gdzie wciela się w Ewę Nowak.

Ewa Gawryluk pozostaje również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym samym pozwala również zajrzeć do swojego domu, w którym królują ukochane koty aktorki.

Sprawdź galerię i zobacz, jak mieszka Ewa Gawryluk!

Zobacz galerię

ART[P103424]

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×