"Pierwsza miłość". Tak mieszka Ewa Gawryluk! Przestronne wnętrza i słoneczny ogród. W jej domu rządzą koty!

Ewa Gawryluk to polska aktorka filmowa, serialowa, dubbingowa i teatralna. Największy rozgłos zyskała za sprawą licznych seriali, w których grała pierwszo- i drugoplanowe role. Postanowiliśmy sprawdzić, jak mieszka piękna aktorka. W jej domu królują przestrzenie, stonowane kolory oraz... koty! Sprawdź naszą galerię i zobacz, jak urządziła się Ewa Gawryluk.

Multimedia

Ewa Gawryluk: życiorys, kariera

Ewa Gawryluk to ceniona polska aktorka, która urodziła się w 13 grudnia 1967 r. w Miastku. Ta ceniona aktorka filmowa, teatralna i dubbingowa w 1991 r. ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną im. Leona Schillera w Łodzi. Na ekranie debiutowała w 1989 r. w filmie "Wiatraki z Ranley". Jej teatralnym debiutem była rola Vicki w sztuce Michaela Frayna "Czego nie widać" (1992 r., Teatr Współczesny w Warszawie).

Ewa Gawryluk mimo wieku zniewala swoją urodą. Kiedyś było tak samo?Zobacz więcej

Ewa Gawryluk: tak mieszka gwiazda "Pierwszej miłości"

Od czasów debiutu, Gawryluk jest nieustannie aktywna zawodowo. Wcieliła się w dziesiątki ról teatralnych w Teatrze Telewizji i tuziny ról filmowych oraz serialowych. Od 2015 r. widzowie mogą ją oglądać w serialu "Pierwsza miłość", gdzie wciela się w Ewę Nowak.

Ewa Gawryluk pozostaje również aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami swoją codziennością. Tym samym pozwala również zajrzeć do swojego domu, w którym królują ukochane koty aktorki.

Sprawdź galerię i zobacz, jak mieszka Ewa Gawryluk!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pla

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×