"Pierwsza miłość". Tak mieszka Misiek Koterski. Od razu widać, że w luksusowym apartamencie gwiazdora jego synkowi niczego nie brakuje!

Michał Koterski, znany szerzej jako Misiek, jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Obecnie jest związany z modelką Marcelą Leszczak, z którą ma synka Fryderyka. Na łamach swoim mediów społecznościowych Misiek Koterski chętnie chwali się swoim życiem rodzinnym, a także wnętrzem luksusowego apartamentu, który obecnie zamieszkuje. Patrząc na te zdjęcia trzeba przyznać, że małemu Fryderykowi niczego nie brakuje!

Multimedia

Tak mieszka Misiek Koterski. Od razu widać, że luksusowym apartamencie gwiazdora jego synkowi niczego nie brakuje!

Michał Koterski jest jedną z najbarwniejszych postaci polskiego show biznesu. Aktor zasłynął za sprawą ról w filmach jego ojca, Marka Koterskiego, takich jak: "Dzień świra" oraz "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Obecnie Misiek Koterski jest znany za sprawą postaci Henryka "Kaśki" Saniewskiego z serialu "Pierwsza miłość". Ponadto w 2022 roku aktor zagrał tytułową rolę w filmie "Gierek", który możemy już obejrzeć na platformie Netflix. Prywatnie Michał Koterski od kilku lat (z przerwami) jest związany z modelką Marcelą Leszczak. Owocem ich miłości jest obecnie pięcioletni synek Fryderyk.

Misiek Koterski przeszedł niesamowitą metamorfozę. Zobacz, jak zmienił się styl gwiazdy!Zobacz więcej

Michał Koterski jest niezwykle aktywny w swoim mediach społecznościowych, gdzie chętnie się dzieli z fanami kulisami ze swojego życia rodzinnego. Na jego koncie na Instagramie można zobaczyć, jak gwiazdor urządził się w swoim luksusowym apartamencie. I choć Michał Koterski i Marcela Leszczak mieszkają osobno, to syn odwiedza swojego tatę przy każdej możliwej okazji. Patrząc na zdjęcia zamieszczone przez aktora od razu widać, że w jego domu niczego mu nie brakuje!

Zobaczcie naszą galerię i sprawdźcie, jak mieszka Michał "Misiek" Koterski!

Zobacz galerię

Tak mieszka Mariola z New Jersey! Seniorka pokazała nam swoją przepiękna posiadłość w USAZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×