"Pierwsza miłość". Wanda odzyska pamięć, a Pamela wróci do domu! Kulas trafi za kratki za porwanie? [CO SIĘ WYDARZY]

Już niedługo intryga Kulasa zostanie zdemaskowana! Czy bohater serialu "Pierwsza miłość" będzie miał teraz poważne problemy? Sprawdź, co się wydarzy!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Gdy Wanda (Monika Pikuła) straciła pamięć po wypadku, Kulas (Marcin Sztabiński) postanowił wykorzystać sytuację i wmówił jej, że jest ona jego żoną. Coraz trudniej jest mu jednak utrzymać całą intrygę w tajemnicy...

Powrót Dominiki! Siostra Marysi pomoże wyciągnąć ją z psychiatryka?Zobacz więcej

Ostatecznie wydarzy się to, czego Kulas najbardziej się obawiał. Wanda powoli zacznie odzyskiwać pamięć. Co gorsza, jej przebłyski zbiegną się w czasie z niespodziewanym powrotem Pameli (Monika Fronczek). Sławek nie będzie miał innego wyjścia, będzie musiał wyznać prawdę.

Kobieta nie będzie wiedziała, co o tym wszystkim myśleć. Skołowana wróci do swojego luksusowego domu. Amnezja wywoła w niej jednak pewną przemianę. Gdy przypomni sobie jak potraktowała Bartka, nie będzie mogła zrozumieć, jak mogła być tak złą osobą.

Uzna, że nie będzie robiła Kulasowi nieprzyjemności. Innego zdania będzie jednak jej ojciec, który będzie chciał poniósł karę za uwięzienie jego córki. Czy Bednarski (Wiesław Zanowicz) wsadzi go do więzienia? Dowiemy się już wkrótce!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to dziecię (gość)

    hiej dzecis to dzecis to to

    06.02.2021 12:12
  • Eeeeeecccccchhhhhhh (gość)

    Kto to pisze te bzdury?? Nie Sławek Kulas tylko Sylwek Kulas!!!! Żenada.....

    05.02.2021 08:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×