"Pierwsza miłość". Wiktoria Gąsiewska dołączyła do obsady! Jej bohaterka uwiedzie Pawła?!

Wiktoria Gąsiewska dołączyła do obsady "Pierwszej miłości"! Na ekranie pojawi się w nowych odcinkach serialu wiosną 2019 roku. Kogo zagra? W czyim życiu pojawi się jej bohaterka?

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Nowa postać w serialu "Pierwsza miłość"! Do obsady dołączyła Wiktoria Gąsiewska, którą widzowie znają m.in. z "Rodziny zastępczej" i "Rodzinki.pl". Młoda aktorka występowała też w 8. edycji programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Teraz pojawi się w serialu Polsatu.

Wiktoria Gąsiewska i Adam Zdrójkowski spędzili koniec roku we Włoszech! Zobacz jak się bawili! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kogo Wiktoria Gąsiewska zagra w "Pierwszej miłości"? Ta informacja trzymana jest jeszcze w tajemnicy, wiadomo jednak, że jej bohaterka będzie miała związek z Pawłem (Michał Malinowski). Czy sprawdzi się powiedzenie, że "gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta"? Czy nowa postać będzie tą "trzecią", która trafi do serca Pawła zamiast Sabiny (Urszula Dębska) i Melki (Ewa Jakubowicz)?

Przekonamy się wkrótce. Odcinki "Pierwszej miłości" z Wiktorią Gąsiewską w obsadzie już wiosną 2019 w Polsacie!

Artur umrze zaraz po Natalii? Kulczycki będzie reanimowany na oczach Kingi! [CO SIĘ WYDARZY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Wiktoria Gąsiewska w programie "MiauCzat"

Komentarze

Skomentuj
  • Wanda (gość)

    Coraz gorszy ten serial juz go nie ogladam, nuda, nuda, nuda

    17.03.2019 11:21
  • Wanda (gość)

    Coraz gorszy ten serial juz go nie ogladam, nuda, nuda, nuda

    17.03.2019 11:20
  • Amadeusz (gość)

    Kolejna pseudo aktorka. Odechciewa się oglądać widząc takie sztuczne "coś".

    13.02.2019 12:01
  • xD (gość)

    kolejna tania pinda :p to prawda, pierwsza miłość zaczyna się robić mętna i przypomina mi ,,modę na sukces" każdy wątek jest praktycznie taki sam: zdrada i policja... Czy w tym serialu był choć jeden związek który nie skończył się zdradą, a partnerzy nie zmieniali się jak rękawiczki?

    08.02.2019 19:30
  • Ela (gość)

    To krok w zła stronę. Dajcie prawdziwych aktorów. Wątek Melki i Roberta oglądało się dobrze bo aktorzy dobrzy a nie tylko ładni. Same romanse, zero prawdziwej miłości.

    08.02.2019 09:13
  • zenada (gość)

    kolejna drewniana celebrytka bez szkoly aktorskiej

    08.02.2019 05:51
  • Gość (gość)

    Lubię te aktorkę fajnie będzie ciekawie

    07.02.2019 21:23
  • Mela (gość)

    No coz

    07.02.2019 20:29
  • Gosciu (gość)

    O nie... coraz gorsi aktorzy. Dramat

    07.02.2019 18:57
  • Widz (gość)

    Ta pierwsza miłość robi się jak moda na sukces takie flaki z olejem podejrzewam że producenci sami nie wiedzą o co tam chodzi i stracili wizję początkową. Jeszcze te naciągane wątki kryminalne.

    07.02.2019 18:47
  • Anonim (gość)

    Nie no dajcie Olke, Błażeja, Aske a nie nowych ja pamiętam jak zaczynali od 1odcinka oglądałam to z przyjaciółką i dotej pory oglądamy ale bez jazd dawajcie stara obsadę a nie

    07.02.2019 17:55
  • Iza (gość)

    O niee.. Pierwszy odcinek z jej udziałem będzie moim ostatnim 🤮

    07.02.2019 16:40
  • PCV 😁 (gość)

    😉🔥🕚

    07.02.2019 16:33
  • Ty (gość)

    Aktorkę haha 😂

    07.02.2019 15:52
  • Lol (gość)

    Co chwilę ktoś nowy, niedługo przestaniemy nadążać i ogarniać o co biega

    07.02.2019 15:43
  • gość (gość)

    JAK same postacie nowe to aż nie chce sie ogladac. dajcie błażeja,luize,aśke,panią anete,marka a nie gówniary takie

    07.02.2019 15:04
  • gość (gość)

    jezu naprawde ? pokazujcie stare gwiazdy pierwszej miłości a nie z rónych seriali ich tu wpieprzacie,aż nie chce sie oglądac. paweł niech bedzie z melką a nie kolejna "pani" dla pawła.ludzie.

    07.02.2019 15:03
  • gość123 (gość)

    nieee! Gdzie jest stara obsada ? niestety ja osobiście nie przepadam za ta pania, oglądam ten serial od najmłodszych lat i niestety nie pasuje ona moim zdaniem do obsady.

    07.02.2019 15:00
  • Karola (gość)

    Super, bardzo lubię P. Wiktorie. Napewno będę oglądać.

    07.02.2019 14:28
  • bunia (gość)

    Bardzo lubię tę aktorkę