"Pierwsza miłość". Wiola wstąpi do sekty? Dziewczynie może grozić niebezpieczeństwo... [CO SIĘ WYDARZY]

W nowych odcinkach serialu "Pierwsza miłość" Patrycja zabierze Wiolę do "Azylu", a dziewczyna szybko wkręci się w nowe środowisko. Czy będzie groziło jej niebezpieczeństwo? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Pierwsza miłość" od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie - sprawdź program tv

Wiola (Diana Kozłowska), córka zmarłej Gosi (Magdalena Różańska), cierpi na bulimię. Kaśka (Michał Koterski) stara się robić wszystko, aby jej pomóc nie jest to jednak takie proste... Jak to się skończy?

Przemysław Cypryański dołączył do obsady serialu! Emilka będzie miała romans z jego bohaterem? Zobacz więcej

Ostatecznie Wiola zgodziła się na uczęszczanie do grupy wsparcia, gdzie poznała Patrycję, która ma dość nietypowe sposoby na radzenie sobie z problemami. W jednym z nowych odcinków "Pierwsza miłość" pomiędzy Kaśką a Wiolą dojdzie do kłótni, po której nowa przyjaciółka zabierze ją do "Azylu".

Dziewczyna będzie zachwycona tym miejscem i będzie przekonana, że to właśnie tam może w końcu być sobą. Dzięki nowym znajomym Wiola mocno wkręci się w ekologię i weganizm. Zacznie nawet przekonywać do swoich poglądów klientów Barbariana, co nie spodoba się Dorocie (Magdalena Wróbel).

Wiola będzie czuła się nierozumiana i zacznie angażować się w coraz bardziej radykalne praktyki. Jakie będą jej dalsze losy? Czy grupa, do której dołączyła okaże się niebezpieczna? Odpowiedzi na te pytania znajdziemy w nowych odcinkach "Pierwszej miłości"!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • OLGA KALICKA (gość)

    AGNIESZKA KACZOROWSKA

    18.10.2020 13:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×