"Pierwsza miłość". Zanim wyszła za Królikowskiego, brała ślub na ekranie. Joanna Opozda w sukni ślubnej wyglądała obłędnie!

Joanna Opozda to obecnie jedna z najbardziej znanych polskich celebrytek. Aktualnie media rozpisują się o małżeńskim kryzysie, jaki przechodzi wraz ze swoim mężem Antonim Królikowskim. Pomimo, że oboje niedawno przywitali na świecie synka, ich związek się rozpada. Aktorka jest znana z wielu serialowych ról. W "Pierwszej miłości" wcieliła się w rolę Jowity. Kilka lat temu widzowie byli świadkami jej ślubu z Radkiem, w którego rolę wcielił się Mateusz Banasiuk. Pamiętacie jej ślubną kreację?

Multimedia

Joanna Opozda - jedna z najbardziej znanych celebrytek

Aktorka Joanna Opozda to utalentowana aktorka, którą widzowie kojarzą między innymi z roli Sandry z serialu "Barwy szczęścia" czy Jowity z "Pierwszej miłości".

Zamieszanie wokół Joanny Opozdy i Antoniego Królikowskiego

O celebrytce ostatnio jest dość głośno. Przez zaledwie rok w jej życiu miało miejsce wiele wydarzeń, które były chętnie komentowane przez fanów. Najpierw pojawiła się rewelacyjna informacja o tym, że aktora i jej partner - aktor Antoni Królikowski - biorą ślub. Para pobrała się 7 sierpnia 2021 roku. Wkrótce po tym na jaw wyszła kolejna informacja. Joanna Opozda i Antoni Królikowski ogłosili, że spodziewają się dziecka. Zewsząd posypały się gratulacje.

Niestety, ciąża aktorki nie była spokojna. Światło dzienne ujrzał jej konflikt z ojcem, który publicznie oczerniał córkę za brak pomocy. Niestety, w życiu Opozdy pojawiają się kolejne przeciwności. Tuż po tym, jak na świat przyszedł jej synek Vincent, w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia, że Joanna Opozda i Antoni Królikowski nie są już razem! Ponoć aktor jest już w związku z inną kobietą. Choć oboje nie komentują publicznie tych informacji, Opozda usunęła z Instagrama zdjęcie ślubne. Być może dała tym samym do zrozumienia fanom, że jej małżeństwo to już przeszłość.

Katarzyna Cichopek na ślubnym kobiercu stawała... dwa razy. Przypominamy jej ślubne kreacjeZobacz więcej

Ślub Opozdy i Królikowskiego

Newsy o rozstaniu pary były dla fanów ogromnym szokiem. Z pewnością dlatego, że zaledwie pół roku wcześniej celebryci stanęli na ślubnym kobiercu. Trzeba przyznać, że Joanna Opozda w swoich ślubnych kreacjach (a miała ich dwie!) wyglądała jak prawdziwa księżniczka! Aktorska para pobrała się w kościele św. Wojciecha na warszawskiej Woli. Tego dnia towarzyszyło im 150 gości. Wesele odbyło się w popularnym wśród celebrytów Pałacu w Zdunowie niedaleko Warszawy.

Opozda brała ślub w serialu

Zanim jednak celebrytka wzięła prawdziwy ślub, miała już na sobie suknię ślubną. W 2018 roku jej bohaterka Jowita z serialu "Pierwsza miłość" powiedziała "tak" Radkowi (Mateusz Banasiuk). Chociaż ich związek nie należał do łatwych, miłość przetrwała. Serialowa para wzięła ślub cywilny, po którym, wraz z bliskimi, udali się do restauracji. Tam doszło do pierwszej sprzeczki świeżo upieczonych małżonków. Na szczęście pierwszy małżeński kryzys został szybko zażegnany.

Pamiętacie ślubną kreację serialowej Jowity? Zobaczcie w galerii, w czym poszła do ślubu z Radkiem!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • :/ (gość)

    Opozda w hvj brzydka zwykła dziura z mordą jak wypchany chomik.

    29.04.2022 19:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×