„Pierwsza miłość". Zobaczcie jak wyglądali kiedyś ukochani bohaterowie. Uwielbiamy ich od prawie dwóch dekad. Niektórzy są nie do poznania!

„Pierwsza miłość" to zdecydowanie jeden z najbardziej popularnych, polskich seriali. Produkcja gości na naszych ekranach od prawie 20 lat. Zobaczcie jak zmieniali się ulubieni bohaterowie!

Multimedia

"Pierwsza miłość" - widzowie śledzą losy bohaterów już od 18 lat

"Pierwsza miłość" to serial, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Od prawie dwóch dekad bohaterowie z Wrocławia i Wadlewa bawią i wzruszają. Produkcja wypromowała wiele wspaniałych nazwisk, jak: Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk czy Łukasz Płoszajski. Dzisiaj to nie tylko ich wątki możemy obserwować, gdyż obsada poszerzyła się o wielu wspaniałych aktorów. Niektórzy odeszli już z serialu, ale ciągle pozostają w pamięci widzów, a niektórzy zostali już w produkcji na stałe.

Tak się zaczęła historia tej, którą porzucił zimny drań. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!Zobacz więcej

"Pierwsza miłość" co się wydarzyło w pierwszym odcinku?

Marysia wyjeżdża z rodzinnego Wadlewa do Wrocławia, gdzie niebawem ma rozpocząć studia na Akademii Medycznej. Do Wrocławia odwozi ją ojciec – Jan. Po drodze, przy lesie psuje się samochód Jana. Marysia zauważa przywiązanego do drzewa psa i postanawia go zabrać ze sobą. Jan i Marysia przyjeżdżają do Teresy, u której Marysia zamieszka na czas studiów. Teresa jest ciotką Marysi, siostrą jej matki - Danusi, która zaginęła pięć lat temu. Jan i Teresa nie widzieli się przez ostatnich kilka lat. To spotkanie jest dla nich trudne, ponieważ dwadzieścia lat temu łączyła ich wielka miłość i uczucie to nigdy nie wygasło, chociaż ich drogi się rozeszły. Marysia idzie z psem na spacer. Towarzyszy jej Kinga – córka Teresy. Nagle pies wyrywa się dziewczynom i podbiega do Pawła, który jest bardzo zaskoczony. Paweł robi duże wrażenie na Marysi…

Zebraliśmy dla was archiwalne zdjęcia z pierwszych sezonów serialu "Pierwsza miłość". Przypomnijcie sobie jak wyglądali bohaterowie produkcji prawie dwie dekady temu!

Mnóstwo archiwalnych zdjęć w naszej galerii!

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" o czym jest kultowy serial?

"Pierwsza miłość" to polski serial obyczajowy emitowany od 4 listopada 2004 na antenie Polsatu. Od 18 lat bawi i wzrusza opowiadając historię bohaterów mieszkających we Wrocławiu, oraz wiosce Wadlewo. Produkcja przedstawia problemy życiowe i uczuciowe postaci, przeplatając ich wątki meandrami wydarzeń. Z początku serial skupiał się na miłosnych perypetiach Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk), oraz ich przyjaciół. Dziś bohaterów jest wielu, a ich historie są głębokie i rozbudowane.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×