"Pierwsza miłość". Związek Julity i Filipa wisi na włosku. Syn Wenerskiego uderzy ukochaną! Publikujemy najnowsze zdjęcia

W serialu "Pierwsza miłość" sporo się dzieje. Syn Wenerskiego wkrótce podpadnie widzom. Dlaczego? Filip uderzy Julitę w Barbarianie. W galerii publikujemy nowe zdjęcia z planu serialu Polsatu. Sprawdź, co się wydarzy.

Multimedia

"Pierwsza miłość" - od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Polsacie

Fani "Pierwszej miłości" na pewno nie mogą narzekać na nudę. Po raz kolejny emocje bohaterów serialu wezmą górę, a związek Julity (Dagmara Bryzek) i Filipa (Dominik Smaruj) stanie pod znakiem zapytania. Dziewczyna po mocnym zastanowieniu dojdzie do wniosku, że jej relacja z Filipem zmierza ku upadkowi. Julita chce łagodnie i pokojowo zakończyć związek oraz zaproponować Filipowi zostanie przyjaciółmi. Filip jednak złośliwie reaguje i zaczyna się irytować. Jest przekonany, że Julita kogoś ma, ale ona zaprzecza i jeśli miałaby wskazać winnego, to jest nim Filip, bo od kilku miesięcy ugania się za kelnerką Anką (Anna Pentz).

Najlepsi podrywacze w historii serialu. Który z nich był największym casanovą?Zobacz więcej

W Barbarianie wrze, między Julitą i Filipem dochodzi do kłótni w wyniku, której ten uderza Julitę. W tym momencie do Barbariana wchodzi Kamil (Igor Paszczyk) i rzuca się w kierunku Filipa w obronie Julity. Panowie zaczynają się szarpać, Julita jest przerażona, Anka też, ale próbuje ich rozdzielić. Roztrzęsiona Julita, nie sądziła, że Filip jest do czegoś takiego zdolny. Wdzięczna Kamilowi dziękuje mu, że się za nią wstawił.

W galerii publikujemy najnowsze zdjęcia z serialu "Pierwsza miłość".

Zobacz galerię

"Pierwsza miłość" odcinek 3428, emisja w Telewizji Polsat w poniedziałek, 16 maja.

Tekst: AKPA

Ich śmierć wstrząsnęła fanami. Tych bohaterów nie ma już wśród nasZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • 1 (gość)

    To dziecię to dziecię to Dzecie tow dziecię dzeciw to dx to wszystko bo w Polsce i we Wrocławiu Wrocław dolnośląskie y

    01.05.2022 08:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×