pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Wenerskiemu nie wyjdzie z Marysią? Przemysław Sadowski uchylił nieco rąbka tajemnicy na temat jego dalszych losów w serialu [TYLKO U NAS]

Przemysław Sadowski, który wciela się w postać Jakuba Wenerskiego w "Pierwszej miłości", w rozmowie z Telemagazynem postanowił uchylić nieco rąbka tajemnicy na temat tego, co się będzie działo jesienią w nowych odcinkach słynnej wrocławskiej produkcji. Jego słowa rzucają zupełnie nowe światło na relacje Wenerskiego z Marysią. Co takiego powiedział?

01.07.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" po wakacjach 2022. Na te wątki widzowie czekają najbardziej. Co się stanie z Martą, Emilką, Marysią i innymi? Melka powróci do serialu?

Wakacyjna przerwa w emisji "Pierwszej miłości" spowodowała, że fani serialu z niecierpliwością wyczekują rozstrzygnięć w wątkach ich ulubionych bohaterów. Ci postanowili zabrać głos w tej sprawie i zdradzili, losy których postaci ich najbardziej ciekawią. Co się stanie z Martą, Emilką, Marysią i innymi?

29.06.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Wybraliśmy najpiękniejsze śluby w serialu. W bajkowym zamku czy na szczycie gór - który z nich wygrywa?

"Pierwsza miłość" już od 18 lat jest na antenie Polsatu. Bohaterowie popularnego serialu wielokrotnie stawali na ślubnym kobiercu. Rekordziści robili to kilkukrotnie. Zdarzyło się, że do ślubu doszło nawet na porodówce . Zobaczcie, które ze ślubnych ceremonii głównych bohaterów "Pierwszej Miłości" uznano za najpiękniejsze w historii serialu.

25.06.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość". Tak mieszka Aleksandra Zienkiewicz! Wyjątkowy ogród i stylowe wnętrza w domu gwiazdy seriali robią wrażenie!

Aleksandra Zienkiewicz od lat uchodzi za jedną z największych gwiazd "Pierwszej miłości" - jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Aktorka jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami kulisami ze swojego życia prywatnego, a także tym, jak obecnie mieszka. Na największą uwagę zdecydowanie zasługuje przepiękny ogród gwiazdy, w którym ochoczo spędza czas ze swoim czworonogim ulubieńcem.

22.06.2022Pierwsza miłość

"Pierwsza miłość" ma już 18 lat! Pokazujemy, jak kiedyś wyglądali główni bohaterowie serialu. Arturowi zmiana wyszła zdecydowanie na dobre!

Niebawem minie 18 lat od emisji pierwszego odcinka "Pierwszej Miłości". Wielu bohaterów, którzy w nim się pojawili, jest obecna we wrocławskiej produkcji do tej pory. Sprawdźcie, jak na przestrzeni prawie dwóch dekad zmieniały się główne postacie "Pierwszej Miłości". Przy serialowym Arturze złapiecie się za głowę!

12.06.2022Pierwsza miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×