"Pierwsza randka" odcinek 12. sezon 2. Finał! Dojrzała miłość, intymne pytania i problemy z imionami [WIDEO+ZDJĘCIA]

Co wydarzyło się w ostatnim w tym sezonie odcinku "Pierwszej randki"? Sprawdź, kto tym razem szukał miłości!

Multimedia

Waldemar od wielu lat mieszka w Anglii, ale drugiej połówki szuka w Polsce. - Nie mam wymarzonej kobiety. Takie coś nie istnieje - wskazuje i dodaje: - Bardziej szukam przyjaciela niż kochanki. Kelnerka Asia mieszka w Elblągu i jest samotną matką. Waldemar także ma dzieci, ale... nie ma jeszcze rozwodu. Nie stronił za to od komplementów w stronę Asi. Niestety okazało się, że nie pamięta jak jego randka ma na imię! - Było sympatycznie, ale to nie jest pan, z którym chciałabym spędzić resztę życia - powiedziała na koniec Asia.

Artysta pisarz, rozrywkowy Szwed i erotyczne wspomnienia. Kto odnalazł miłość? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Do restauracji Pierwsza Randka przyszedł także 80-letni Antoni, który nie do końca wierzy, że w "tym wieku" można się jeszcze zakochać. Na randkę z nim przyszła Janina - lat 70. Oboje mieszkają w Warszawie i od początku dobrze im się rozmawiało. Janina dopytywała o to, gdzie Antoni mieszka oraz jak wysoką ma emeryturę. Następnie przyszedł czas na taniec do sentymentalnej muzyki. Później oboje wymienili się numerami telefonów i zapowiedzieli kolejną randkę.

Marta wie, że miłość ma różne oblicza. Ma 33 lata i 15-miesięcznego syna. 37-letni Zbigniew jest rolnikiem i szuka "kogoś na stałe". Marta ma wyższe wykształcenie, a Zbigniew skończył technikum. - Jedno musi być mądrzejsze od drugiego - żartował Zbigniew, po czym przyznał się, że nie zapamiętał imienia Marty. To jednak nie zniechęciło Marty. Oboje stwierdzili, że do drugiego spotkania może dojść.

Pocałunki, planowanie podróży poślubnej i Ryan Gosling! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z Oslo na randkę przyjechała 30-letnia Marta. Pewny siebie Adrian jest ze Szczecina, a dla Marty przyniósł kwiaty. Rozmowa przebiegała pomyślnie, doszło nawet do zadania intymnych pytań. - Na pewno nie będziesz się ze mną nudził. Jestem bardzo spontaniczna - zapowiedziała Marta. Adrian, niczym Christian Grey, zawiązał Marcie oczy i zaczął karmić. - Patrzenie na to, jak ona je i się delektuje dało mi mnóstwo radości - przyznał Adrian. Oboje bardzo przypadli sobie do gustu. Druga randka jest pewna!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×