"Pierwsza randka" odcinek 3. Król disco polo cały na biało, recytacja wierszy i jej oczy zielone, dla których on oszalał! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 3. odcinek programu "Pierwsza randka". Jak zwykle - działo się! Zobaczcie, co się wydarzyło w kolejnym odcinku nowego show TVP2! Czy uczestnikom udało się znaleźć ich drugie połówki?

Multimedia

Dagmara ma 31 lat i jest przedszkolanką z Warszawy. Kobieta nie ukrywa, że szuka miłości i chciałaby poznać mężczyznę, który lubi dzieci. Rafał ma 28 lat i jest projektantem mody. Cóż, początkowo mężczyzna wydał się nieco rozczarowany swoją randką w ciemno, ale czy z tego ciasta będzie chleb?. Dagmara najdłużej w związku była trzy lata, natomiast Rafał rok. Następnie Dagmara podarowała Rafałowi swój... wiersz! Czy spodziewaliście się czegoś takiego? Rafałowi jednak Dagmara wpadła w oko, ale... zapomniał jej imienia! No i kwiaty, to był piękny gest ze strony Rafała. Dagmara niestety nie była zainteresowana drugą randką, dodała tylko, że mogłaby się po prostu zobaczyć z Rafałem. Szkoda.

Marcin ma 40 lat, jest ochroniarzem, piosenkarzem disco polo i początkującym aktorem... I do tego to wejście, cały na biało, jak anioł! Jego poprzednia partnerka była złą kobietą, cytując klasyka. Mężczyzna szuka kobiety, która będzie mu pasowała do garnituru... Jego randką jest 20-letnia Patrycja, która jeszcze nie była w stałym związku. Na co ty tam masz ochotę, powiedz mi - tak Marcin zapytał Patrycję, co wybiera z menu. Cóż, klasa w trochę innym sensie. Ja jestem tam trochę romantyczny, nie? - dodał Marcin. Szkoda tylko, że Patrycja nie lubi disco polo... Na dwie operacje plastyczne Marcina też nie zareagowała pozytywnie. Książki czytasz jakieś? - spytała Patrycja. Czytam tylko nekrologi - skwitował Marcin. Za to Marcin podarował jej kwiaty, które... ukradł z toalety. To, że Marcin nie zaproponował zapłacenia za całą kolację również nie spodobało się Patrycji, która nie wyraziła chęci na kolejną randkę. Dyplomatycznie odpowiedziała, że może utrzymają kontakt na stopie koleżeńskiej.

Niezdecydowana piękność, pierwsze pocałunki i piwosz Staszek. Ktoś odnalazł miłość? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stefan to emerytowany policjant, ojciec i dziadek na pełnym etacie. Beata ma 61 lat i od 9 lat jest wdową. Stefanowi kobieta wyraźnie wpadła w oko, zdziwiłem się, że wylewu nie dostałem żartobliwie przyznał. I do tego jej też spodobał się Stefan, a w szczególności jego stylowy kucyk! Kobieta jest wręcz wniebowzięta! Więcej, okazało się, że Stefan i Beata znają się z przeszłości, tylko ich drogi się rozeszły! Co za spotkanie! W dodatku para otrzymała w prezencie od ekipy programu przepiękne filiżanki. Naturalnie para zamierza kontynuować znajomość.

Karol ma 24 lata i jest rolnikiem. Jego poprzednia partnerka była starsza o 9 lat, ale związek się wypalił. Jego randką jest Monika jest 21-letnia Monika, która pracuje w sklepie i... należy do Ochotniczej Straży Pożarnej. Zaczęło się od... rozmowy od religii. Monika jest wierząca, ale już nie spodobało jej się, że Karol jest wierzący, ale nie praktykujący. Ale za to spodobało jej się to, że Karol jest inteligentny. Widać, że Monika wpadła Karolowi w oko, zresztą wzajemnie, dlatego na stole pojawił się pyszny sernik. Para pasuje do siebie, chociaż Karol był lekko zdziwiony, gdy dziewczyna przyznała, że nie potrafi gotować. Monika jest zachwycona partnerem, to słodziak! przyznała. Para chce się spotkać ponownie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Darek (gość)

    Ten program do zenada zero prawdy znam Marcina Wójcika i w tym programie kłamiecie.Czego wy nie zrobicie dla ogladalnosci ZENADA!!!!!!!!!!!!!!!!

    02.05.2017 23:22

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×