"Pierwsza randka" sezon 2. Poznaj nową ekipę restauracji! Lepsza niż poprzednia? [ZDJĘCIA]

Nowa – częściowo zmieniona – obsługa restauracji kibicująca randkowiczom, całkowicie odmieniony, przytulny wystrój lokalu i zmiany w formule show… Jakie jeszcze zaskoczenia czekają uczestników 2. sezonu "Pierwszej randki"? O tym widzowie TVP2 przekonają się już jesienią.

Multimedia

Premierowa edycja "Pierwszej randki" emitowana wiosną w Dwójce zdobyła serca i uznanie widzów. Średnia oglądalność poszczególnych odcinków cyklu wyniosła ponad milion widzów. Poczynania randkujących par na bieżąco obserwowała i komentowała społeczność ponad 15 tys. internautów. Nie brakowało emocji, a namiętne tańce i niewinne pocałunki przeplatały się z ostentacyjnymi wyjściami w połowie kolacji. Dla ponad 1/3 uczestników pierwsze spotkanie pod okiem kamer znalazło swoją romantyczną kontynuację poza programem.

Sezon 2. już jesienią w TVP2! Nowy menedżer i kelnerka w restauracji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejny sezon show TVP2 zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco. Nowy, przytulny wystrój restauracji zapewni uczestnikom maksimum komfortu podczas tego stresującego wieczoru. O wyjątkową atmosferę randek zadba – częściowo zmieniona – obsługa restauracji. Będzie ona dopingować randkowiczów i wspierać ich w trudnych chwilach. W ekipie restauracji pojawi się nowy menedżer, Wojtek oraz kelnerka, Kamila – oboje z ogromną pasją do gastronomii oraz niezwykle pozytywnym podejściem do świata i ludzi.

W każdym z 12 odcinków dyskretne kamery towarzyszyć będą czterem świeżo dobranym parom, rekrutującym się z rozmaitych grup wiekowych i społecznych. Rozwój wydarzeń będzie bacznie obserwowany i na bieżąco komentowany przez obsługę restauracji – kelnerki, barmana oraz menedżera restauracji. Po spotkaniu randkowicze w specjalnym pokoju zwierzeń podzielą się swoimi prawdziwymi wrażeniami i przemyśleniami.

50 randek w 1. sezonie. Jak wyglądały? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Pierwsza randka" zrealizowana została w oparciu o format "First Dates" stworzony przez Twenty Twenty Productions Limited i rozpowszechniany przez Warner Bros. International Television Production Limited. Jest to jeden z najlepiej ocenianych formatów, prezentujących intymny świat "randkowiczów". Program podbił serca widzów na całym świecie, gromadząc wielomilionową widownię przed telewizorami w Kanadzie, Australii, Irlandii, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, a także w Polsce.

Producentem programu na zlecenie TVP2 jest Rochstar. Poznaj bliżej nową ekipę restauracji w naszej galerii!

Zobacz galerię

Największe skandale w 1. sezonie. To wydarzyło się naprawdę!

Komentarze

Skomentuj
  • Lipa (gość)

    Gdzie Alex i Paulinka. Co wyście wymyślili ? Następcy to słabizna. Przestałem oglądać.

    05.09.2017 20:14
  • wtf???? (gość)

    to jakiś skandal! gdzie jest Alex???? wzór faceta w tych czasach, kultura, inteligencja i charyzma, podstawa tego programu i nie ma go? oj Kurski... coś ty narobił??? program straci.

    16.07.2017 19:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×