Pierwsze łzy i kontuzje na treningach do "Tańca z Gwiazdami" [WIDEO]

Klaudii Halejcio wypadł bark, Aneta Zając i Joanna Moro trenowały ze łzami w oczach, a Dawid Kwiatkowski klęczał przed swoją instruktorką. Uczestnicy nowej edycji "Tańca z Gwiazdami" z ogromnym poświęceniem od tygodni trenują za zamkniętymi drzwiami. Show rusza 7 marca w Telewizji Polsat.

Multimedia

12 gwiazd weźmie udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Uczestnicy od tygodni przygotowują się do show. Podczas treningów pojawiły się już pierwsze kontuzje.

  • Wypadł mi bark. Byłam na lekach wspomagających, żebym nie czuła bólu i jest dobrze. Bark został już nastawiony. Nie przeszkadza to w tańcu. Mam nadzieję, że taka sytuacja już się nie powtórzy - mówi Klaudia Halejcio agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

CZYTAJ TAKŻE: MAMY ZDJĘCIA Z TRENINGÓW DO PROGRAMU "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"! [GALERIA] ANETA ZAJĄC I STEFANO TERRAZZINO TRENUJĄ DO "TAŃCA Z GWIAZDAMI" [ZDJĘCIA]

Uczestnicy zgodnie przyznają, że treningi są bardzo wyczerpujące, szczególnie dla tych, którzy wcześniej nie mieli styczności z tańcem.

  • Jest ciężko. Nigdy nie miałam do czynienia z tańcem towarzyskim, więc próbuję wykonywać to, co mi mój partner pokazuje. To bardzo miły, sympatyczny, pozytywny człowiek. Bardzo fajnie się dogadujemy, ale zobaczymy, jak to będzie 7 marca. Mam nadzieję, że uda mi się wszystko wykonać tak, jak jest w planach - mówi Aneta Zając.

Gwiazda nie była przygotowana na tak ciężkie treningi, ale się przed nimi nie buntuje. Stefano Terrazzino, z którym ćwiczy aktorka, przyznaje, że jej nie oszczędza, nawet gdy pojawiają się łzy.

  • Jak jesteś dobrze przygotowany, jesteś pewny siebie. Aneta to nie jest osoba, która od razu lubi być w centrum uwagi, więc tym bardziej trzeba ją rozkręcić. Jest dużo pracy, dużo łez, dużo poświęcenia - tłumaczy Terrazzino. - Ona jest sprawna, chce się uczyć, jest otwarta. Lepiej koncentruje się niż mnie. Jest naprawdę bardzo dobrą uczennicą. Jak będzie trzeba, będziemy spać na sali.

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA SIWIEC I JAN KLIMENT CIĘŻKO PRACUJĄ PRZED "TAŃCEM Z GWIAZDAMI" KLAUDIA HALEJCIO KONKTUZJOWANA NA PLANIE "TAŃCA Z GWIAZDAMI"

Joanna Moro, która zatańczy w parze z Rafałem Maserakiem, też nie oszczędza się na treningach.

  • Żeby był dobry efekt, trzeba włożyć w to troszeczkę trudu. Nie ukrywam, że na zajęciach bywa siarczyście, ogniście i płaczliwie - wyznaje Joanna Moro, która ma nadzieję, że widzowie pokochają ją w roli tancerki, tak, jak pokochali w roli Anny German.

  • Mam nadzieję, że właśnie ta sympatia widzów pomoże, bo przecież to jest tak naprawdę taniec osób, które próbują przekazać jakieś emocje, historie w tańcu, a nie tancerzy - dodaje aktorka.

W "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi także Dawid Kwiatkowski. Wokalista mówi wprost, że z tańcem nigdy nie miał wiele wspólnego. Trafiła mu się fantastyczna partnerka Janja Lesar, z którą zna się od trzech lat. Dlatego, kiedy piosenkarz wszedł na salę i zobaczył, że będzie tańczył właśnie z Janją, nie krył radości.

  • Uklęknąłem i podziękowałem Bogu, że to ona. Przyjaźnimy się - mówi Dawid Kwiatkowski.

Oprócz Klaudii Halejcio, Anety Zając, Joanny Moro i Dawida Kwiatkowskiego w show udział wezmą: Karolina Szostak, Natalia Siwiec, Viola Arlak, Jacek Lenartowicz, Jacek Rozenek, Piotr Gruszka, Rafał Brzozowski i Antoni Królikowski. "Taniec z Gwiazdami" w stacji Polsat rusza 7 marca. Do tej pory widzowie mogli oglądać program w stacji TVN. Wraz z przejęciem licencji zmieni się logo show oraz scenografia. Prowadzącymi zostali Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska. Wywiady za kulisami z uczestnikami show będzie przeprowadzać Agnieszka Popielewicz.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×