Pierwsze urodziny syna Mariny i Wojciecha Szczęsnych jak wesele w stylu safari! Wśród gości Lewandowscy z córką!

Liam - syn Maryny Łuczenko-Szczęsnej i Wocjiecha Szczęsnego - skończył roczek! Rodzice wyprawili mu przyjęcie urodzinowe w stylu safari. Kto pojawił się na imprezie? Zobacz zdjęcia!

Multimedia

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny wyprawili swojemu synkowi, Liamowi, przyjęcie z okazji 1. urodzin. Maluch urodził się 30 czerwca 2018 r., ale impreza została zorganizowana 1 lipca. Wszystko udekorowane było w stylu safari - były palmy, sztuczne afrykańskie zwierzęta, balony, dużo zieleni i drewna. Nie zabrakło też wielkiego basenu, w którym bawili się goście - głównie ci dorośli.

Syn Mariny Łuczenko-Szczęsnej skończył roczek! Dumna mama pokazała wyjątkowe zdjęcia!Zobacz więcej

Szczęśliwa mama zrelacjonowała część imprezy za pośrednictwem mediów społecznościowych. Pokazała wystrój i niektórych gości. Wśród nich byli Anna i Robert Lewandowscy z córką Klarą, z którymi Marina, Wojciech i Liam spędzili ostatnie wakacje na Mykonos.

Wygląda na to, że wszyscy - mali i duzi - bawili się przednio. Całość przypominała amerykańskie pool party, które można oglądać w filmach. Niektórzy porównują też imprezę Liama do małego wesela. Większość komentujących jest jednak zachwycona. "Super! Macie możliwości, stać Was, więc to logiczne,że uchylacie dziecku nieba. Każdy kochający rodzic robi to samo na taka skalę na jaka jest w stanie - napisała jedna z fanek Mariny. "Super imprezka ! Ze zdjęć i filmów będzie miał Mały co wspominać 🙂 Wspaniali rodzice!!" - czytamy. Małemu Liamowi życzymy sto lat!

Anna Lewandowska pokazuje nową umiejętność córki, a Robert Lewandowski... twarz Klary!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Słabe i żałosne, bo świętować im wolno, ale po co się tym chwalą?! A po drugie, gdyby tak grali na boisku, jak się bawią, to by było COŚ!

    24.09.2019 22:10
  • Stenia (gość)

    Tak bawią się teraz nowobozach. Nie wiem tylko po co chwała się tym wszystkim w nediach.Chyba po to żeby biedni płakali ze tego luksusu nie mają. ?????.Bogaczy opamiętajcie się bo fortuna KOLEM SIĘ TOCZY .

    03.07.2019 10:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×