Pierwszy odcinek "Kilerskiego karaoke"!

Piotr Kupicha, Mrozu, Sylwia Grzeszczak, Patricia Kazadi, Marina, Mezo - to tylko niektórzy z najodważniejszych polskich artystów. To oni przejdą najtrudniejszy test w polskim szołbiznesie!

Multimedia

"Kilerskie Karaoke" już od 7 października, w każdą niedzielę o godz. 18.00 w Eska TV!

Dwie drużyny, polskie gwiazdy, największe hity i najdziwniejsze na świecie przeszkody! Śpiewanie jeszcze nigdy nie było tak trudne, zabawne i zaskakujące jednocześnie! Tylko niektórzy artyści mają na tyle odwagi, by wziąć udział w "Kilerskim Karaoke“. A wszystko to z myślą o fanach Eski. To dla nich gwiazdy są gotowe do największych poświęceń. Kto okaże się najlepszy? Jak te występy skomentują jurorzy - Magdalena Schejbal, Katarzyna Kwiatkowska i Igor Nurczyński, szef programowy Eska TV? Już w październiku gospodarz programu - Jankes, czyli Krzysztof Jankowski, przedstawi widzom jedyny taki show w Polsce!

"W Kilerskim Karaoke pokazujemy, że polskie gwiazdy nie są tylko bohaterami prasy plotkarskiej. Udowadniamy, że przede wszystkim mają do siebie duży dystans i są w stanie zrobić dla swoich fanów niemal wszystko. Show, który w Wielkiej Brytanii gromadził przed telewizorami pięciomilionową widownię i pokonał BBC1, zobaczą teraz polscy widzowie. Jego niebanalność sprawi, że z pewnością będzie budził ciekawość i wywoła salwy śmiechu. To jest rozrywka w czystej formie" - mówi Grzegorz Piekarski, dyrektor zarządzający Mastiff Media Polska, firmy produkującej program. Wersja amerykańska programu ruszy 19 października w True TV. Poprowadzi ją nie kto inny jak Steve-O, znany na całym świecie z kultowego programu Jackass.

Na czym polega "Kilerskie Karaoke"? Każda z dwóch ekip ścigających się w programie składa się z gwiazd i fana Eski, wybranego spośród publiczności. Gdy kolejni zawodnicy starają się śpiewać najlepiej jak potrafią, twórcy programu przygotowują kolejne przeszkody. Podczas wykonywania piosenek trzeba wykazać się zręcznością, refleksem, odwagą i przede wszystkim zimną krwią. Nigdy nie wiadomo z czym zmierzą się gwiazdy w nadchodzących konkurencjach - węże, ogień, kąpiel w lodowatej wodzie, spacer w ulewnym deszczu, jazda na prawdziwym rodeo. To przedsmak wyzwań budzących ogromną ciekawość nie tylko widzów, ale też samych drużyn walczących w programie. Wspólne śpiewanie, zagrzewanie do walki, pokonywanie strachu, słabości, zmęczenia oraz napadów śmiechu. Wszystko to toczy się w towarzystwie najbardziej żywiołowej publiczności w Polsce! "Kilerskie Karaoke" można zobaczyć tylko w ESKA TV od 7 października, w każdą niedzielę o 18.00!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×