Pierwszy odcinek programu "Nasz nowy dom". Zobacz zwiastun! [WIDEO]

Zobacz, jaki dom będzie remontować ekipa programu "Nasz nowy domu" w pierwszym odcinku, który zostanie wyemitowany 29 września.

Multimedia

Pierwszym, których odwiedzi Katarzyna Dowbor będą państwo Jaroniowie, którzy mieszkają w Rudniku niedaleko Mińska Mazowieckiego. Są małżeństwem z siedmioletnim stażem. Pani Aneta ma 29 lat, a jej mąż Krzysztof 32 lata i to on jest jedynym żywicielem rodziny. Rok po ślubie praktycznie z dnia na dzień stali się rodziną zastępczą dla czwórki dzieci. A w ubiegłym roku przyszło na świat ich własne dziecko - Martynka. Cała ośmioosobowa rodzina mieszka na parterze w drewnianym domu w trzech pokojach, razem z siostrą pani Anety - Jolą, która zajmuje jeden z pokoi. Niestety mieszkają w fatalnych warunkach. Wszystkie pomieszczenia wymagają pilnego remontu, oprócz nowej łazienki, na której wykończenie zbierała pieniądze cała rodzina. Dzieci mówią wprost o swoich małych cichych marzeniach. Pragną , żeby móc wreszcie zaprosić swoich kolegów i nie wstydzić się własnego domu.

CZYTAJ TAKŻE: "NASZ NOWY DOM" - KATARZYNA DOWBOR REMONTUJE DOMY [ZDJĘCIA] KATARZYNA DOWBOR W POLSACIE POPROWADZI "NASZ NOWY DOM"

Zadaniem Katarzyny Dowbor i ekipy budowlanej będzie stworzenie pokoi dla dzieci na poddaszu. Na parterze remontu wymagają podłogi, które mają po prostu dziury i są przykryte deskami. Kolejnym ważnym zadaniem dla architekt Martyny Kupczyk jest dostosowanie kuchni do potrzeb 8 -osobowej rodziny oraz stworzenie na dole prawdziwego pokoju dziennego, w którym mogłaby spędzać czas cała rodzina. Budynek trzeba także ocieplić i pokryć dach, którego remont także został przerwany z powodu braku środków. Na wszystko ekipa będzie miała tylko 5 dni...czy zdążą w walce z czasem?

Zobaczcie co czeka nas w pierwszym odcinku, który będzie można zobaczyć w Polsacie w najbliższą niedzielę o 17.45.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×