Pierwszy odcinek serialu "Wataha" odkodowany w HBO

Pierwszy odcinek serialu "Wataha" na antenie HBO zostanie pokazany w formie odkodowanej. Bezpłatnie dostępny będzie też w HBO GO.

Multimedia

Premiera polskiego serialu sensacyjnego "Wataha" już 12 października 2014 r. Pierwszy odcinek będzie można obejrzeć w formie odkodowanej w HBO, w niedzielę o godzinie 20:10.

CZYTAJ TAKŻE: "WATAHA" - NOWY POLSKI SERIAL OD 12 PAŹDZIERNIKA NA ANTENIE HBO [WIDEO] BARTŁOMIEJ TOPA I LESZEK LICHOTA ZAGRAJĄ STRAŻNIKÓW GRANICZNYCH W SERIALU "WATAHA" [WIDEO]

Sześcioodcinkowy serial "Wataha" wyreżyserowali Michał Gazda i Kasia Adamik. Głównym bohaterem jest kapitan Wiktor Rebrow (w tej roli Leszek Lichota), który na skutek wybuchu traci narzeczoną Ewę, a także bliskich współpracowników i przyjaciół. Innym bohaterem produkcji jest Adam “Grzywa” Grzywaczewski (Bartłomiej Topa), oficer w randze kapitana i przyjaciel Rebrowa, który wspiera go w trudnej sytuacji.

W serialu występują także Magdalena Popławska, Aleksandra Popławska, Andrzej Zieliński, Marian Dziędziel, Julia Pogrebińska, Dagmara Bąk i Maciej Mikołajczyk.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×