"Pierwszy raz za granicą" odcinek 7. Łodzianki polują na Hiszpana i wyjątkowe zaręczyny w programie! [WIDEO]

W dzisiejszym odcinku „Pierwszy raz za granicą” zobaczymy spontaniczne zaręczyny i polowanie na pięknego Hiszpana. Na deser czeka nas sesja topless na gorącej plaży. Jan Pirowski nawet nie spodziewał się, że pierwszy pobyt za granicą bohaterów tego odcinka będzie tak zaskakujący.

Multimedia

"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" ODCINEK 7. W PIĄTEK, 28.10.2016 O GODZ. 22:00 W TTV!

Ada i Justyna to koleżanki z pracy. Mieszkają w Łodzi a najdalej od swojego miasta były tylko nad polskim morzem. Marzy im się gorąca Hiszpania albo Grecja, żeby w końcu na własne oczy zobaczyć namiętnego południowca. Czy uda im się zrealizować swój cel? I czy miejsce, do którego wyśle je Jan Pirowski będzie sprzyjało wakacyjnym podrywom?

Ania i Sławek są parą od pięciu miesięcy. Poznali się przez Internet i od razu między nimi kliknęło. W ich związku nie jest jednak tak kolorowo. Sławek przeżył w przeszłości tragiczny wypadek samochodowy, cudem wrócił do żywych a konsekwencją wypadku są problemy z pamięcią. Każdego dnia budzi się i musi mocno pracować, żeby przypomnieć sobie, co działo się dzień wcześniej. Czy będzie pamiętał, że na wyjeździe spontanicznie klęknął przed Anią i poprosił ją o rękę?

CZYTAJ TAKŻE:

"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" ODCINEK 3. MĘSKA PRZYJAŹŃ I MIŁOŚĆ Z TELEGAZETY W PODRÓŻY PO EUROPIE [WIDEO]
"PIERWSZY RAZ ZA GRANICĄ" ODCINEK 5. CZY "SEXI BOYS" Z BAŁEGOSTOKU NAKRĘCĄ TELEDYSK ZA GRANICĄ? [WIDEO]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×