Pietrucha nie zdała do szkoły aktorskiej!

Ale wtopa?

Multimedia

Mama serialowej “Blondynki" trochę poopowiadała w jednym z kolorowych pism.

Pewnie wcześniej czy później prasa dotarłaby sama do takich informacji. Ale w tym przypadku okazuje się, że lepiej było wcześniej i to bez specjalnego wysiłku. Otóż mama Julii Pietruchy znanej z serialu Blondynka zwierzyła się Gwiazdom.

W tym roku Julia zdawała do Akademii Teatralnej, ale się nie dostała - czytamy.

Wydawać by się mogło, że ta gwiazda, która ma już na swoim koncie wiele ról w popularnych serialach i filmach fabularnych, powinna bez żadnego trudu dostać się na uczelnię teatralną. A jednak.Nikt nie mówił, że będzie łatwo.

Ale niepowiedzenie to nie zraża Pietruchy, która wedle opowieści jej mamy będzie próbowała dostać się do jakiejś zagranicznej szkoły aktorskiej. Przecież Julia karierę rozpoczynała za granicami naszego kraju …

W Stanach Zjednoczonych Julia ma już małe sukcesy. Co prawda jako modelka - jako nastolatka wystąpiła w reklamie biżuterii. Ale została zauważona. Spotkała się też z fotografem Kalendarza Pirelli Patrickiem Demarchelier, który wróżył jej karierę.

Ale chyba karierę modelki? Jak domyślamy się z tej wypowiedzi. No ale do odważnych świat należy. A sama Julia Pietrucha swoim talentem aktorskim już popisała się na szklanym ekranie nie raz, nie dwa, więc wystarczy tylko, że w końcu dopisze jej szczęście i będzie mogła swój warsztat aktorski podeprzeć odpowiednimi dokumentami. Czego jej serdecznie życzymy

Czytaj także: Julia Pietrucha zaskoczona sukcesem "Blondynki" Stroi fochy!?

Komentarze

Skomentuj
 • Marta (gość)

  JUlia jest sto razy lepsza od Cichopengowej, czy innych tego typu aktorek. Ma talent, urode i dobre serce. JUlia jesteś wielka:))))))))))))))

  02.04.2010 21:01
 • kolo (gość)

  wróżył jej kariere jak ją posuwał i obiecywał gruszki na niebie a potem się okazało że śliskie krocze to za mało

  02.04.2010 20:06
 • michalina (gość)

  Daniel Olbrychski nie miał ukończonej szkoły aktorskiej ,a jakie miał osiągnięcia? teraz ukończył i czy to coś zmieni ?No cóż znajdzie się jakaś zołza,która pozazdrościła młodości i urody dziewczynie ,no i nie dostała się.Zołza zemrze z zawiści ,a dziewczyna młoda i piękna pofrunie wymarzonymi ścieżkami.Powodzenia:))

  02.04.2010 16:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×