"Piłsudski". Borys Szyc w roli Józefa Piłsudskiego! To będzie rasowe kino akcji, a nie historyczna laurka!

Już 13 września do kin trafi nowy film Michała Rosy pt. "Piłsudski". O tym, jak będzie wyglądać film o marszałku Józefie Piłsudskim porozmawialiśmy z obsadą produkcji! Sprawdźcie, czego spodziewać się po filmie "Piłsudski"!

Multimedia

We wtorek, 18 czerwca, w warszawskim kinie Iluzjon odbyła się konferencja prasowa z udziałem gwiazd filmu "Piłsudski". Zaprezentowano również 15 minut zmontowanego materiału i trzeba przyznać, że film o Józefie Piłsudskim zapowiada się bardzo dobrze i ciekawie.

W roli tytułowej na ekranie zobaczymy Borysa Szyca, dla którego jest to jedno z największych wyzwań aktorskich, a także rola na swój sposób symboliczna. Borys Szyc tak mówi o filmie "Piłsudski":

To nie western, tylko eastern. Tam jest napad na Bezdany, kradzież, rzucanie bomb, zdobywanie broni, walka, używanie wszystkich środków, żeby zdobyć cel, a celem jest niepodległość.

Borys Szyc w roli Komendanta w najnowszym zwiastunie filmu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Na ekranie w roli miłości Józefa Piłsudskiego, Aleksandry Szczerbińskiej pojawi się Maria Dębska. Aktorka powiedziała nam:

Widzowie mogą spodziewać się, trochę w cudzysłowie, filmu gangsterskiego. O chłopakach, o namiętnościach, o tym, że Piłsudskiemu przez lata się nie udawało, wszyscy mieli go za wariata, ale osiągnął swój cel.

Borys Szyc jako Józef Piłsudski! Ogromna metamorfoza aktora! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Ponadto na ekranie pojawią się również m.in. Józef Pawłowski, Magdalena Boczarska, Łukasz Garlicki, Tomasz Schuchardt, Eliza Rycembel, Marcin Hycnar, Kamil Szeptycki oraz Jan Marczewski.

"PIŁSUDSKI" - OPIS

Jest rok 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną i kochanką. Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego.

"PIŁSUDSKI" W KINACH OD 13 WRZEŚNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Walery (gość)

  jest popyt w dzisiejszej Polsce na filmy historyczne. Mam nadzieję, że zainteresuje to młodych do zgłębiania historii, nie tylko poprzez fabularyzowane wersje, ale też książkowe

  04.08.2019 11:49
 • ! (gość)

  ten gnom powinien zagrać plemnika w 2 części botoksu bo taki ma wygląd!!!

  20.06.2019 16:05
 • Darek

  Na pewno nie obejrzę. Jego rola to zboczenie prawdziwej rzeczywistości o Piłsudskim. Takie filmy powinni grać prawdziwi aktorzy ,a nie pożal się boże celebryci...

  19.06.2019 20:41
 • Paweł (gość)

  Kino akcji dobre sobie pewnie film naszpikowany efektami specjalnymi.Jest mi już żal Piłsudskiego trudno masz kasę wolno ci wszystko nawet obsadzać w głównej roli człowieka bez honoru i bez żadnej powagi w stosunku do Polskiej Historii.Człowiek który prowadzi się byle jak i ma wywalone na to co inni o nim powiedzą.Kapitał Rosyjski rządzi.Brawa dla ruskich za niszczenie polskiego społeczeństwa.Wykorzystują sprzedajnych celebrantów którzy nie mają własnego zdania.

  18.06.2019 22:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×