"Piłsudski". Borys Szyc w roli Komendanta w najnowszym zwiastunie filmu! Kiedy premiera?

Do sieci trafił właśnie zwiastun najnowszego filmu akcji z Borysem Szycem w roli głównej! Premiera filmu "Piłsudski" zbliża się wielkimi krokami! Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu "Piłsudski" w reżyserii Michała Rosy. W roli Józefa Piłsudskiego zobaczymy Borysa Szyca, a ponadto w obsadzie znajdą się takie nazwiska jak Marcin Hycnar, Tomasz Schuchardt, Magdalena Boczarska i Maria Dębska.

Stramowski kontra Roznerski na plakacie nowego filmu bokserskiego!Zobacz więcej

W sieci właśnie pojawił się właśnie najnowszy zwiastun filmu. Coraz więcej wiadomo także o fabule. Akcja "Piłsudskiego" rozpocznie się w 1901 roku. „Ziuk” (Borys Szyc) po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętnościom, jest rozdarty między dwiema kobietami – żoną (Magdalena Boczarska) i kochanką (Maria Dębska).

Mimo że przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany jest za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym, by osiągnąć swój cel, czyli niepodległą Polskę. W filmie czeka nas sporo szybkiej akcji, m. in. napad na pociąg, zamachy na carskich urzędników i przemyt broni i ładunków wybuchowych! Piłsudski” to kino awanturnicze, płomienny romans, historia Marszałka, jakiej dotąd nie znano.

Zobacz teaser filmu "Piłsudski" z Borysem Szycem w roli głównej:

Andrzej Grabowski zagra Jarosława Kaczyńskiego w nowym filmie Patryka Vegi! Kto jeszcze w obsadzie?Zobacz więcej

Tak o filmie wypowiada się odtwórca tytułowej roli, Borys Szyc:

Film opowiada o fragmencie życia Piłsudskiego, którego nie znamy. Akcja rozpoczyna się w 1900 roku. Piłsudski przebywa w szpitalu psychiatrycznym w Petersburgu. Udaje obłąkanego, żeby uniknąć więzienia. To punkt wyjścia opowieści o Piłsudskim – człowieku, którego wizja niepodległości Polski była dla wielu szalonym projektem. Który sam musiał mieć w sobie odrobinę szaleństwa, aby przez te wszystkie lata w nią wierzyć. Co takiego ma w sobie, że kilka lat później jest w stanie zgromadzić wokół siebie ludzi, którzy podobnie jak on uwierzą w szansę na niepodległość? Jaką charyzmę, siłę, spryt czy może właśnie… nutę szaleństwa? Jakim człowiekiem był Józef Piłsudski?

Filmy Patryka Vegi. TOP10 najlepszych i najgorszych filmów popularnego reżyseraZobacz więcej

A w takich słowach swój film zachwala reżyser, Michał Rosa:

W filmie nie zabraknie również skomplikowanych relacji osobistych Józefa Piłsudskiego, który dla najbliższych był po prostu „Ziukiem”. Pokazujemy jego związki z kobietami. Przybliżymy jego skomplikowaną relację z Aleksandrą Szczerbińską, z którą związał się, chociaż był mężem Marii Piłsudskiej. Zobaczymy go również w rozpaczy po tragicznej śmierci ukochanej pasierbicy Wandy Juszkiewiczówny, dla której przez lata był troskliwym i kochającym ojczymem. Sądzę, że dla wielu widzów jest to zupełnie nieznana twarz Marszałka.

Premiera filmu "Piłsudski" zaplanowana jest na 13 września 2019 roku! W naszej galerii znajdziecie sporo zdjęć z nadchodzącej produkcji! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Paweł (gość)

    Co za chłam wymyślili znowu.Ja czekam na serial TVP o Młody Piłsudski to mnie bardziej ciekawi nisz ten chłam prezentowany przez komercji.

    18.06.2019 14:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×