"Piłsudski". Szyc, Boczarska i Dębska na premierze filmu Michała Rosy. Sprawdź, kto jeszcze się pojawił! [ZDJĘCIA]

5 września odbył się uroczysty pokaz filmu "Piłsudski", w którym udział wzięła plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Borys Szyc z partnerką, Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Sonia Bohosiewicz i Karolina Gorczyca. Kto jeszcze dotarł na premierę? Sprawdź w naszej galerii!

Multimedia

"PIŁSUDSKI" - W KINACH OD 13 WRZEŚNIA

W warszawskim Multikinie odbyła się premiera najnowszego filmu Michała Rosy pt. "Piłsudski". Na uroczystości nie zabrakło odtwórców głównych ról - Borysa Szyca, Magdaleny Boczarskiej, Marii Dębskiej i Jana Marczewskiego. Pojawili się także: Eliza Rycembel, Kinga Dębska, Sonia Bohosiewicz, Edyta Herbuś, Łukasz Garlicki, Tomasz Schuchardt. Zobaczcie, kto jeszcze pozował na ściance!

Organek i O.S.T.R. w piosence promującej film Michała Rosy Zobacz więcej

Akcja filmu rozpoczyna się w roku 1901. Józef Piłsudski "Ziuk" po brawurowej ucieczce ze szpitala psychiatrycznego ponownie staje na czele polskiego podziemia niepodległościowego. Nieugięty na polu walki, w życiu prywatnym poddaje się namiętności, rozdarty między dwiema kobietami jego życia – żoną i kochanką. Przez zachowawczych członków Polskiej Partii Socjalistycznej uważany za terrorystę, Piłsudski wraz z najbliższymi współpracownikami nie cofnie się przed niczym – zamachami na carskich urzędników i najwyższych oficerów, szmuglowaniem bomb, zuchwałym napadem na pociąg, by osiągnąć swój cel: niepodległą Polskę. Zbliża się rok 1914 i "Ziuk" widzi nowe szanse na osiągnięcie niemożliwego.

Zwiastun superprodukcji o Legionach Piłsudskiego! Będzie to lepszy film niż "Piłsudski"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×