piłsudski

"Niepodległość". Polsat zaprezentuje film o o walce i zwycięstwie o powrót Polski na mapę świata! Kiedy premiera? [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Jest rok 1918, Europa świętuje zakończenie wielkiej wojny, a przed Polską jeszcze 5 lat walk o ustalenie granic i ukształtowanie demokratycznego państwa. Dzięki odnalezieniu unikalnych materiałów filmowych, powstał niezwykły film dokumentalny pt. „Niepodległość”. Dziś prezentujemy plakat filmu. Kiedy film trafi na antenę telewizji Polsat?

09.11.2018Niepodległość

"Piłsudski". Borys Szyc jako Józef Piłsudski! Ogromna metamorfoza aktora! [ZDJĘCIA]

Jesienią 2019 roku w kinach pojawi się film Michała Rosy „Piłsudski”. To nie będzie klasyczna biografia Marszałka, ale opowieść o człowieku – skomplikowanym, natchnionym, upartym. O jego życiowych wyborach, desperackiej potrzebie działania. Historia pełna zwrotów akcji, z wyrazistym, idącym krok przed wszystkimi bohaterem, który swoje życie podporządkował walce o niepodległą Polskę.

09.11.2018Piłsudski

"Piłsudski". Borys Szyc jako Marszałek Piłsudski! Kiedy premiera? Kto jeszcze w obsadzie? [ZDJĘCIA]

Mamy przyjemność zaprezentować pierwsze fotosy z planu filmu „Piłsudski”. W tytułowej roli marszałka zobaczymy Borysa Szyca. W pozostałych rolach Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Jan Marczewski, Józef Pawłowski i Tomasz Schuchardt. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Michał Rosa. Za produkcję odpowiada Studio Filmowe „Kadr”. Dystrybutorem jest NEXT FILM. Premiera jest zaplanowana na 8 listopada 2019 roku.

27.08.2018Piłsudski

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×