piotr adamczyk

"Całe szczęście". Gąsiorowska, Adamczyk, Liszowska i Margaret na premierze nowej komedii romantycznej!

Już w piątek w kinach nowa komedia romantyczna produkcji TVN w dystrybucji Next Film - „Całe szczęście”. Wczoraj (5.03) w Warszawie odbyła się uroczysta premiera, na której pojawiła się cała obsada filmu m.in. Roma Gąsiorowska, Piotr Adamczyk, Joanna Liszowska, Marieta Żukowska oraz debiutująca na ekranie Margaret. Zobaczcie zdjęcia z premiery!

06.03.2019Całe szczęście

"Całe szczęście". Roma Gąsiorowska jako Ewa Chodakowska? Mamy zwiastun nowej komedii romantycznej!

Czy przebojowa gwiazda z wielkiego miasta i onieśmielony jej urokiem muzyk z filharmonii odnajdą „Całe szczęście”? Co przyniesie im nieprzypadkowe spotkanie z przeznaczeniem? Twórcy takich hitów jak „Listy do M.” czy „Podatek od miłości” zaprosili do współpracy specjalistę od komedii Tomasza Koneckiego, reżysera takich hitów jak „Listy do M. 3”, „Testosteron” i „ Lejdis ”. Zobaczcie zwiastun filmu!

21.01.2019Całe szczęście

"Dywizjon 303. Historia prawdziwa" [RECENZJA]. Przystojni chłopcy opakowani w mundury, czyli kino niewykorzystanego potencjału

Na fabularny film o Dywizjonie 303 polscy widzowie musieli czekać bardzo długo, jednak gdy już się doczekali, to otrzymali nie jeden, a dwie produkcje, które opowiadają o losach tych samych bohaterów. Dopiero co w kinach mogliśmy oglądać brytyjsko-polski film „303. Bitwa o Anglię”, a już na ekranach pojawia się – od dawna oczekiwany – polski film „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”. Oceniamy.

31.08.2018Recenzje

"Całe szczęście". Piotr Adamczyk i Roma Gąsiorowska w nowej komedii romantycznej! Kiedy premiera? [ZDJĘCIA, OBSADA]

„Całe szczęście” to nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów jak seria „Listy do M.” czy „Podatek od miłości”. W rolach głównych występują Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Kto jeszcze pojawi się na ekranie? Kiedy premiera? Sprawdźcie, kiedy do kin trafi komedia "Całe szczęście"!

29.08.2018Całe szczęście

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×