piotr adamczyk

„Babilon”. Żona Piotra Adamczyka o spotkaniu z Bradem Pittem. Karolina Szymczak speszyła hollywoodzkiego gwiazdora! „Był bardzo nieśmiały”

Żona Piotra Adamczyka w Polsce co prawda mierzy się z łatką żony swojego męża, jednak za granicą sytuacja wygląda nieco inaczej. Karolina Szymczak opowiedziała o roli w amerykańskiej produkcji „Babilon”, gdzie pojawiła się na planie u boku Brada Pitta. - Powiedział, że jest w ogromnym szoku, bo 33 lata pracuje w tym zawodzie i dawno nie widział takiego performance'u - wspomina ukochana Piotra Adamczyka, Karolina Szymczak.

04.12.2022Babilon

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach. Marcin Dorociński zachwycił w "Gambicie królowej", teraz zagra w "Mission: Impossible". Polacy robią kariery na całym świecie!

Polscy aktorzy robią kariery na całym świecie! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej", a niedawno wyszło na jaw, że wystąpi w dwóch częściach kultowej serii "Mission: Impossible". Również Piotr Adamczyk, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią międzynarodową karierę! Kto jeszcze? Poznaj polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

25.10.2022Ranking

"Sługa narodu". Marcin Hycnar zagra postać Wołodymyra Zełenskiego? Telewizja Polsat potwierdza!

Od momentu zakupienia przez Polsat praw do produkcji polskiej wersji "Sługi narodu", media długo zastanawiały się, kto wcieli się w postać odgrywaną pierwotnie przez Wołodymyra Zełenskiego. Wielu uważało, że wybór padnie na Piotra Adamczyka. Tymczasem telewizja Polsat właśnie potwierdziła, że główną rolę w polskiej wersji "Sługi narodu" zagra Marcin Hycnar!

23.06.2022Sługa narodu

"Listy do M. 5". Tomasz Karolak powraca jako Święty Mikołaj Mel! Co wydarzy się w kolejnej części kultowego świątecznego cyklu?

"Listy do M." wracają! Trwają intensywne prace nad najnowszą odsłoną historii, którą pokochali wszyscy Polacy. Każdy kolejny film przyciągał do kin coraz większą liczbę fanów. Widzowie mogą liczyć na kontynuację ulubionych wątków, ale pojawią się także nowe postaci. Sprawdźcie, co wydarzy się w filmie "Listy do M. 5".

12.04.2022Listy do M. 5

Piotr Adamczyk długo szukał szczęścia w miłości, aż w końcu je znalazł. Zobacz, z kim spotykał się jeden z największych polskich amantów

Piotr Adamczyk jest jednym z najpopularniejszych aktorów w Polsce. Gwiazda polskiego kina niedawno skończyła 50 lat. Choć Piotr Adamczyk uważany jest za jednego z najprzystojniejszych aktorów w Polsce, to długo nie potrafił znaleźć szczęścia w miłości. Udało mu się to dopiero w 2019, gdy poślubił swoją żonę Karolinę Szymczak. Zobacz, jak wyglądały jego poprzednie partnerki.

22.03.2022Kowalscy kontra Kowalscy

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×