piotr domalewski

Młodzi i Film 2022. Oficjalny plakat i rada artystyczna 41. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Filmowych! Kto doradza przy wyborze filmów konkursowych?

Wielkimi krokami nadchodzi 41. Koszaliński Festiwal Debiutów Filmowych - Młodzi i Film 2022. Organizatorzy właśnie zaprezentowali oficjalny plakat imprezy oraz przedstawiali skład rady artystycznej festiwalu, która doradzi w selekcji konkursowych filmów. Sprawdźcie, kto odpowiada za selekcję polskich debiutów!

11.04.2022Młodzi i Film 2022

"Jak najdalej stąd" [RECENZJA]. Polskie marzenia o VW Passacie B5, czyli współczesne kino moralnego niepokoju. Świetny debiut Zofii Stafiej w nowym filmie Piotra Domalewskiego!

Piotr Domalewski drzwi do polskiego kina wyważył mocnym kopniakiem. Jego "Cicha noc" przez wielu została uznana za jeden z najważniejszych debiutów ostatnich lat i trafną diagnozę Polski oraz polskości. Poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko, ale na szczęście swoim drugim filmem pt. "Jak najdalej stąd" młody reżyser potwierdza, że kapitalny debiut nie był dziełem przypadku. Domalewski to czujny obserwator i kronikarz życia zwykłych Polaków.

25.09.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×