Piotr Fronczewski w serialu "Pakt". Kogo zagra?

W kolejnym odcinku serialu HBO "Pakt" pojawi się Piotr Fronczewski. Wciela się w postać profesora, który związany jest z katolickim środowiskiem inteligenckim. Premiera czwartego odcinka "Paktu" odbędzie się w niedzielę, 29 listopada. Jest już dostępny w HBO GO.

Multimedia

"PAKT" ODCINEK 4. W NIEDZIELĘ, 29.11.2015 O GODZ. 20:10 W HBO!

Piotr Fronczewski gra Lecha Strojnowskiego, profesora ekonomii, który związany jest z katolickim środowiskiem inteligenckim. Strojnowski zaangażowany był w prowadzenie Akademii Liderów w Konarach, do której w latach dziewięćdziesiątych przyjeżdżali studenci, wśród nich Daniel Grodecki (Jacek Poniedziałek). Daniela i jego kolegów z Akademii Liderów łączyło podobne myślenie o moralności, ekonomii i o Polsce, a także fascynacja osobą profesora Strojnowskiego. Po zakończeniu wakacyjnej Akademii Liderów jej uczestnicy utrzymali więzi, które się wtedy nawiązały.

"Pakt" to nowy polski serial produkcji HBO Europe, którego akcja rozgrywa się w realiach współczesnej Polski. Opowiada historię, która połączyła świat biznesu, polityki i mediów. Głównym bohaterem serialu jest Piotr Grodecki (Marcin Dorociński), znany dziennikarz śledczy, który wpada na trop dużej afery finansowej. Mimo sprzeciwu redakcji, Piotrowi udaje się doprowadzić do publikacji artykułu, która wzbudza zainteresowanie opinii publicznej. W toku prowadzonego śledztwa Piotr odkrywa, że sprawa ma dla niego osobisty wymiar. Z pomocą Weroniki (Marta Nieradkiewicz), agentki CBŚ, poznaje drugie dno tej afery.

CZYTAJ TAKŻE:
"PAKT" NA FESTIWALU CAMERIMAGE
PIOTR FRONCZEWSKI O FASCYNACJI GUSTAWEM HOLOUBKIEM: ZAWDZIĘCZAM MU WSZYSTKO! [WIDEO]

W serialu "Pakt" występują Marcin Dorociński, Magdalena Cielecka, Marta Nieradkiewicz, Jacek Poniedziałek, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Wojciechowski, Anna Radwan, Alicja Dąbrowska, Witold Dębicki, Marcin Perchuć, Adam Woronowicz, Magdalena Boczarska, Wojciech Mecwaldowski i Piotr Fronczewski. Reżyserem serialu jest Marek Lechki (Erratum, Bez tajemnic), a operatorem Paweł Flis. Muzykę skomponował Łukasz Targosz. Producentami ze strony HBO Polska są Izabela Łopuch (executive producer) i Anna Nagler. Producentem nadzorującym z ramienia HBO Europe jest Johnathan Young, a producentami ze strony Telemark Anna Kępińska i Maciej Kubicki.

Premiery kolejnych odcinków serialu HBO "Pakt" można oglądać co niedzielę o godz. 20.10 w HBO. Serial jest również dostępny w serwisie HBO GO. Kolejne odcinki serialu "Pakt" w serwisie HBO GO pojawiają się z tygodniowym wyprzedzeniem w stosunku do premiery w HBO.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×