Piotr Garlicki odejdzie z "Na dobre i na złe"? Leśna Góra nie istnieje bez Trettera!

Piotr Garlicki to jedyny aktor, który w "Na dobre i na złe" jest niemal od początku istnienia serialu. Czy czas rozstać się z Leśną Górą?

Multimedia

Dyrektor Stefan Tretter pojawił się w Leśnej Górze w 1999 r. Trudno sobie wyobrazić "Na dobre i na złe" bez niego, ale podobnie było z Zosią, Kubą czy siostrą Bożenką, a jednak ich już nie ma, a serial wciąż gości na ekranach naszych telewizorów.

CZYTAJ TAKŻE: "NA DOBRE I NA ZŁE". ŚLUB WIKI I TOMASZA. FALKOWICZ POPROWADZI JĄ DO OŁTARZA! "NA DOBRE I NA ZŁE" ODCINEK 576. CZYJE MIEJSCE W LEŚNEJ GÓRZE ZAJMIE ZUZA?

Rolę Trettera zaproponował Piotrowi Garlickiemu sam reżyser Piotr Wereśniak. - To był szok, nie przypuszczałem, że ta przygoda będzie trwała tyle lat. Dzięki temu serialowi żyję na porządnej stopie - bez fanaberii, ale dość wygodnie. W tym pięknym kraju to nieosiągalne, gdy gra się wyłącznie w teatrze - powiedział aktor w wywiadzie z okazji 15-lecia serialu.

Okazuje się, że Garlicki nie wyobraża sobie swojej kariery bez "Na dobre i na złe". Nie tylko nie chce odchodzić, ale nawet wspólnie z producentami zastanawia się, jak rozwinąć postać Trettera, aby widzowie nie stracili zainteresowania jego osobą.

Komentarze

Skomentuj
  • Waldi (gość)

    Napisaliście z błędem bo Stefan Tretter Dołączył do obsady serialu na dobre i na złe w 2000r. Jakoś nie przepadam za jego postacią mi może jest w serialu prawie od samego początku i tylko chyba on został się ze starej obsady tego serialu chyba. Chociaż jak oglądam stare odcinki na dobre i na złe to on na początku był jakiś taki fajniejszy i milszy oraz sympatyczny dopiero jak przyjął posad dyrektora w leśnej górze to moim zdaniem stał się już inny ale to jest moja prywatna opinia.Szkoda też że już w serialu nie ma jego żony ani tej pierwszej (która chyba nie była pokazana w serialu) ani tej którą grała Daria Trafanowska(siostra oddziałowa Danuta ) Bo Wtedy jego wątek był jakiś taki cieplejszy i Fajniejszy oraz milszy. Pozdrawiam

    12.02.2016 15:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×