piotr gąsowski

Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak odpowiedziały na zarzuty Kuby Wojewódzkiego. „Król TVN” oskarżył je o brak lojalności! Padły mocne słowa

Kuba Wojewódzki ma talent do wkładania kija w mrowisko i od dekad się z tym nie kryje, bezlitośnie krytykując rodzimy show-biznes. W jednym z ostatnich swoich odcinków odnosząc się do decyzji Piotra Gąsowskiego o odejściu z „Twoja twarz brzmi znajomo”, nieoczekiwanie zaatakował Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską, z którą zasiadał w fotelu jurora „Mam talent”. Obie gwiazdy natychmiast odpowiedziały. Padły mocne słowa!

18.03.2023Kuba Wojewódzki

„Daleko od noszy”. Ich postacie bawiły miliony widzów! Tak dziś wyglądają bohaterowie kultowej komedii

Blisko 20 lat temu wyemitowano pierwszy odcinek słynnej polskiej komedii „Daleko od noszy”. Ten serial niemal z miejsca podbił serca widzów! Przez wiele lat widzowie chętnie śledzili zabawne perypetie personelu feralnego szpitala miejskiego. Jak dziś wyglądają aktorzy, którzy kilkanaście lat temu bawili miliony? Niektórzy nic, a nic się nie zmienili. Zobaczcie zdjęcia!

17.02.2023Daleko od noszy

Pełna lista uczestników 18. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo” robi wrażenie! Natalia Janoszek, Krzysztof Ibisz, Katarzyna Kołeczek, Julia Kamińska, Oskar Cyms, Piotr Stramowski, Daria i Daniel Jaroszek

Program „Twoja twarz brzmi znajomo” w ostatnim czasie przeszedł istne trzęsienie ziemi. Z rolą jurora pożegnała się m.in. Katarzyna Skrzynecka i Michał Wiśniewski, a Piotr Gąsowski odszedł na znak solidarności z przyjaciółką. To wywołało skrajnie różne reakcje wśród widzów. Teraz ogłoszono pełną listę uczestników i potwierdzono, kto zasiądzie za stołem jurora. Czy widzowie wybaczą rewolucje i docenią zmiany?

16.02.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Edward Miszczak o zmianach w „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Love Island. Wyspa miłości”. Z programu nagle odeszła Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski

Ostatnie zmiany w Polsacie wywołały nie lada poruszenie w mediach. Głośno w szczególności było o odejściu z programu „Twoja twarz brzmi znajomo” Katarzyny Skrzyneckiej i Piotra Gąsowskiego i zmianach dotyczących emisji programu „Love Island”. Nowy dyrektor programowy Polsat odniósł się do nich w wywiadzie.

02.02.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Katarzyna Skrzynecka gorzko wspomina odejście z „Tańca z gwiazdami”. Była wówczas w zaawansowanej ciąży! „Nigdy nie poznałam tak naprawdę jakichkolwiek powodów”

Nagłe rozstanie Katarzyny Skrzyneckiej z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” to nie pierwsze tego typu „rodeo” w wykonaniu aktorki. Wcześniej w równie nagły sposób rozstała się z programem „Taniec z gwiazdami”. Nie byłoby w tym nic bulwersującego, gdyby nie fakt, że wszystko było ustalone, a ona sama... w ciąży!

18.01.2023Taniec z gwiazdami

„Twoja twarz brzmi znajomo 18”. Paweł Domagała zastąpi Michała Wiśniewskiego i Katarzynę Skrzynecką? Aktor i wokalista sprawdzi się w nowej roli?

Kolejne doniesienia odnośnie do 18. sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Widzowie długo zastanawiali się, kto mógłby zastąpić Michała Wiśniewskiego oraz Katarzynę Skrzynecką, których telewizja Polsat pozbyła się z jury show i wygląda na to, że właśnie znaleziono zastępstwo!

16.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Produkcja żegna Piotra Gąsowskiego. Opinie widzów są druzgocące! „To już nie będzie ten program”

Ostatnie zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały nie lada poruszenie. Odejście Katarzyny Skrzyneckiej, Michała Wiśniewskiego oraz Piotra Gąsowskiego wzburzyło internautów. Produkcja opublikowała film, w którym dziękuje prowadzącemu przez ostatnie 9 lat Piotrowi Gąsowskiemu. Pod postem zaroiło się od komentarzy, w których widzowie i fani formatu bez ogródek dali wyraz temu, co myślą.

12.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Zmiany w programie. Natalia Janoszek nową gwiazdą w hicie Polsatu? Propozycja miała paść już dawno!

Zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” - zwolnienie Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej i nagłe odejście Piotra Gąsowskiego zaskoczyło tak fanów formatu, jak i samych zainteresowanych. Od chwili ogłoszenia zmian widzowie zachodzili w głowę, kogo w takim razie zobaczą w nowym sezonie hitu Polsatu. Wygląda na to, że nadszedł czas na pierwsze odpowiedzi.

10.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Maciej Dowbor o zmianach w programie. Współpracował z Piotrem Gąsowskim 9 lat! „Nie wiem jak skomentować to co się wydarzyło”

Niespodziewane dla, jak się okazuje niemalże wszystkich, zmiany w programie „Twoja twarz brzmi znajomo” wywołały niemałe poruszenie w świecie polskiego show-biznesu. Odejście Michała Wiśniewskiego, Katarzyny Skrzyneckiej oraz Piotra Gąsowskiego sprawiły, że w sprawie wypowiedzieć się postanowił również Maciej Dowbor, współprowadzący program. Jego pozycja również jest zagrożona?

08.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

„Twoja twarz brzmi znajomo”. Piotr Gąsowski odchodzi z programu! Katarzyna Skrzynecka mu dziękuje: „mawiają, że prawdziwi przyjaciele skoczą za sobą w ogień. Skoczyłeś”

W ostatnim czasie media obiegły wieści o nagłym rozstaniu z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” Michała Wiśniewskiego i Katarzyny Skrzyneckiej. Choć oboje zapewniali, że choć nie rozumieją, to szanują decyzję jaką miał w tej sprawie podjąć Edward Miszczak, wśród fanów zawrzało. Teraz okazuje się, że z programem postanowił rozstać się kolejny kojarzący się z nim gwiazdor - Piotr Gąsowski.

07.01.2023Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×