Piotr Kraśko jechał samochodem bez uprawnień i został skazany! Teraz się tłumaczy: "Od tej pory przemieszczam się, siedząc na miejscu pasażera"

Piotr Kraśko został skazany za jazdę samochodem bez uprawnień. Popularny prezenter i dziennikarz musi teraz zapłacić grzywnę. Na tym jednak nie koniec, bo Kraśko otrzymał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez rok.

Multimedia

Piotr Kraśko jechał samochodem bez uprawnień. Teraz się tłumaczy

"Super Express" w niedzielę (12.12.2021) napisał o problemach popularnego dziennikarza z prawem, które zaczęły się w kwietniu br. Prezenter został zatrzymany do rutynowej kontroli drogowej i okazało się, że nie posiada ważnego prawa jazdy. Wyrok w sprawie Piotr Kraśki wydał Sąd Rejonowy w Łomży.

Prezenter został skazany za jazdę bez uprawnień - sąd nałożył na niego karę 7,5 tys. zł grzywny oraz rok zakazu prowadzenia pojazdów. Warto wspomnieć, że gospodarzowi "Faktów" TVN groziły dwa lata pozbawienia wolności.

Piotr Kraśko z żoną pękają z dumy! "Moje dziecko MISTRZEM POLSKI!"Zobacz więcej

Kraśko tłumaczy się z prowadzenia samochodu bez prawa jazdy

Piotr Kraśko odniósł się sprawy w rozmowie z "SE".

W ciągu miesiąca zdałem potem egzamin i odzyskałem prawo jazdy, potem zdałem jeszcze egzamin na kategorie B+E. We wrześniu sąd skazał mnie na grzywnę i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych przez rok. To oczywiście w pełni zrozumiała kara i od tej pory przemieszczam się, siedząc na miejscu pasażera - wyznał Kraśko w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz galerię

Piotr Kraśko: Jeździectwo z wielu powodów jest najbardziej wartościowym sportem dla młodych ludzi

Źródło: przeAmbitni.pl, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×