Piotr Kupicha został ojcem! 5 miesięcy PO ROZWODZIE!

Piotr Kupicha - lider zespołu Feel - w sierpniu rozwiódł się z żoną Agatą po 8 latach małżeństwa. Teraz ogłosił, że został ojcem małej Jagody, której mamą jest Ewelina.

Multimedia

5 miesięcy po rozwodzie z żoną Agatą Piotr Kupicha ogłosił, że został ojcem. Z poprzedniego związku ma dwóch synów - Pawełka i Adasia. Teraz na świat przyszła córka Kupichy - Jagódka - której mamą jest niejaka Ewelina. O swoim szczęściu piosenkarz poinformował fanów za pośrednictwem Facebooka. CZYTAJ TAKŻE: PIOTR KUPICHA ROZWIÓDŁ SIĘ Z ŻONĄ PIOTR KUPICHA SZCZERZE O ROZWODZIE Z ŻONĄ

"Kochani!!! Mam dla Was wspaniałą wiadomość i chce by dotarła ona do Was bezpośrednio z pod "mojego pióra". Jak wiecie, mam dwóch synów - Pawełka i Adasia, ale od niedawna na świecie jest też ktoś równie ważny - Urodziła mi się córeczka Jagódka!!! Wiem, że ta wiadomość wywoła trochę zamieszania, ale mam szczera nadzieje, że wszyscy moi fani, sympatycy i przyjaciele pokochają Jagódkę tak mocno jak Ja. Niedługo Wam ja przedstawię, ją i jej mamę Ewelinę - teraz odpoczywają i czuja się dobrze. Piotr."

Gratulujemy!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×