Piotr Lato złamał regulamin „Big Brothera” i wyleciał z show! Potem próbował swoich sił w „The Voice of Poland”. Przypominamy historię słynnego chłopaka z gitarą

Piotr Lato niegdyś brał udział w „Big Brotherze”, ale złamał regulamin i wyleciał z hukiem. Próbował swoich sił także w „The Voice of Poland”. W 12. edycji trafił do drużyny Marka Piekarczyka, ale także nie udało mu się wygrać. Przypominamy historię słynnego chłopaka z gitarą.

Multimedia

Piotr Lato był jednym z najbarwniejszych uczestników "Big Brother"

20 lat temu Piotr Lato wystąpił w pierwszej polskiej edycji "Big Brothera". Sympatyczny "Picia" był ulubieńcem widzów, niektórzy typowali go nawet do zwycięstwa w programie, ale chłopak nie zagrzał długo miejsca w domu Wielkiego Brata. Został wyrzucony, bo złamał regulamin, który zabraniał rozmów o nominacji. "Picia" poruszył ten temat w rozmowie z Sebastianem Florkiem.

Piotr Lato już w domu Wielkiego Brata śpiewał i marzył o karierze muzycznej. Po odejściu z "Big Brothera", popularny "Picia" próbował swoich sił w 4. edycji "Idola", w którym zajął piąte miejsce. W 2011 roku pojawił się na Przesłuchaniach w ciemno do 1. edycji "The Voice of Poland" - niestety nie odwrócił żadnego fotela.

Piotr Lato nigdy nie porzucił marzeń o śpiewaniu. W 2021 r. ukazał się jego debiutancki album zatytułowany "Dust Bowl Desert - Night Fantasies".

Małgorzata Chruściel skomentowała odpadnięcie z programu. Ma żal do Sylwii Grzeszczak?Zobacz więcej

Piotr Lato w 12. edycji "The Voice of Poland"

Piotr Lato grywał w zespołach hardrockowych, rockowych i metalowych. Udzielał się w projektach musicalowych (RENT dla studia Accantus), nagrywał nawet jingle reklamowe dla stacji radiowych. W 2021 roku postanowił wrócić na scenę "The Voice of Poland". Wokalista zaprosił do duetu Karolinę Charko, która prywatnie jest jego dziewczyną. Para od roku mieszka razem w Warszawie. Karolina uczy śpiewu w prywatnej szkole, a Piotr udziela korepetycji z jęz. niemieckiego.

Piotr i Karolina w 12. edycji "The Voice of Poland" przeszli etap castingów i bitew. Zakochani nie zachwycili jednak Marka Piekarczyka podczas Nokautów, a ich miejsce zajęła Karolina Piątek.

Zobaczcie w galerii, jak dziś wygląda Piotr Lato, czyli "Picia" z "Big Brothera".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×