Piotr "Pikej" Kukulski chce założyć partię polityczną

Piotr "Pikej" Kukulski chce założyć partię polityczną, ponieważ nie podoba mu się polska scena polityczna. Partie rządzące nazywa mordercami narodu.

Multimedia

Piotr "Pikej" Kukulski próbował swoich sił w muzyce, w blogowaniu, w modzie. Teraz Pikej ogłosił na Facebooku, że chce założyć partię polityczną.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI RADZI, JAK SZYBKO WYLECZYĆ KACA PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI: GOLF TO NIE JEST GRA DLA BOGATYCH [/sc] "Cześć! Nawet nie wiecie jak mnie cieszy dzisiejszy protest.Ludzie wreszcie zaczęli dostrzegać, że rządzą nami idioci ,którzy nic nie robią dla swojego kraju, a tylko dla swojej kieszeni. MORDERCY NASZEGO NARODU- tak trzeba nazwać partie rządzące naszym krajem już od wielu lat!!! Zakładam partię, to już postanowione! Będę zbierał ludzi, którzy chcą naprawić wszystko to co przeszkadza w życiu- nam Polakom,to co nas ogranicza i hamuje rozwój... Plan polityczny mam w głowie niedługo przeleje go na papier. Jeśli nie uda się zmienić tego kraju trzeba będzie stąd uciekać. Ja podejmę próbę zmiany i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie!!! Będę zbierał podpisy zaraz po tym jak przedstawię plan polityczny dam Wam znać gdzie i kiedy!!! Pozdro!" - napisał Piotr "Pikej" Kukulski (pisownia oryginalna).

[sc]CZYTAJ TAKŻE: PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI BLOGEREM MODOWYM PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI: CHCIAŁBYM BYĆ GWIAZDĄ ŚWIATOWEGO FORMATU![/sc]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×