Piotr "Pikej" Kukulski i Patrycja Wojnarowska obrażają się na Facebooku

Piotr "Pikej" Kukulski i Patrycja Wojnarowska prowadzą ze sobą wojnę na obrażanie się za pośrednictwem Facebooka.

"Znajomość" Piotra "Pikeja" Kukulskiego i Patrycji Wojnarowskiej zaczęła się od wspólnego pozowania na imprezie "Playboya". Wojnarowska została ogłoszona "dziewczyną Pikeja", który szybko zdementował te informacje i napisał, że zdjęcie z początkującą celebrytką pokazującą pośladki zrobił sobie "dla beki". CZYTAJ TAKŻE: PIOTR KUKULSKI: WOJNAROWSKA NIE JEST MOJĄ DZIEWCZYNĄ! PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI OSKARŻA KASIĘ TUSK O ŁAMANIE PRAWA

Kilka dni temu "Pikej" postanowił skomentować doniesienia o tym, że Wojnarowska wydaje singiel. "Czy wiecie, że Wojnarowska ta z gołą dupą wydaje singiel i ma dwóch managerów!!?? Nie dość, że wypłynęła po tym jak zrobiłem sobie z nią zdjęcie dla beki, to jeszcze teraz odbierze mi "hejterów" wydając singiel... FUCK!!!" - napisał na swoim profilu na Facebooku (pisownia oryginalna).

Tym razem Wojnarowska postanowiła odpowiedzieć Kukulskiemu. "BURDELBOY: Może nie powinnam się do tego odnosić, ponieważ mówią, że gówna się nie tyka, ale mam dość lansowania się "Krula pikeja - burdelboy'a" na moim tyłku. Chłopcze, zajmij się prowadzeniem agencji towarzyskiej (mieszczącej się w Twoim domu), bo na wydawaniu singli to się akurat najmniej znasz! Chyba za bardzo się rozpędziłeś tym swoim ferrari - uważaj, żebyś wyrabiał na zakrętach! xoxo ." - napisała Patrycja Wojnarowska (pisownia oryginalna).

CZYTAJ TAKŻE: PATRYCJA WOJNAROWSKA NAGO W TELEDYSKU! [WIDEO] PATRYCJA WOJNAROWSKA CHCE BYĆ AKTORKĄ

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×