Piotr "Pikej" Kukulski radzi, jak szybko wyleczyć kaca

Piotr "Pikej" Kukulski na swoim blogu prezentuje nie tylko stylizacje modowe, ale również dzieli się "życiowymi radami".

Multimedia

Piotr "Pikej" Kukulski, który niedawno założył swojego bloga modowego, publikuje na nim posty dotyczące nie tylko mody, ale również udziela swoim czytelnikom życiowych rad. Jego najnowszy post dotyczy sprawdzonych sposobów, jak szybko wyleczyć kaca.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI I PATRYCJA WOJNAROWSKA OBRAŻAJĄ SIĘ NA FACEBOOKU PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI OSKARŻA KASIĘ TUSK O ŁAMANIE PRAWA

"Nr 1. Niedzielny rosół u mamy!! Nr 2. Litr wody niegazowanej + sok pomidorowy. Nie pij kawy bo działa moczopędnie i wypłukuje magnez, wapń i potas. Nr 3. Duża szklanka osłodzonej wody z wyciśniętymi dwoma cytrynami. Organizm, tym bardziej "zmęczony" potrzebuje glukozy i witaminy C. Nr 4. Łyknij tabletki z witaminą B i magnezem. Zmniejszą Twoje uczucie zmęczenia i rozdrażnienia. Nr 5. Musimy zadbać o twarz, aby nie straszyć ludzi. Polecam plastry ogórka na oczy ewentualnie okład z mocnej herbaty. Znikną przekrwione oczy i odzyskamy bystrość spojrzenia" - napisał Piotr "Pikej" Kukulski w swoim ostatnim wpisie.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI BLOGEREM MODOWYM PIOTR "PIKEJ" KUKULSKI: GOLF TO NIE JEST GRA DLA BOGATYCH

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×