Piotr Rogucki: Dzięki pracy jurora show można w krótkim czasie zabezpieczyć się finansowo

Piotr Rogucki przyznaje, że praca w "Must be the music" jest dla niego miejscem zarobku. "Między innymi dlatego też biorę udział w "Must...".

Piotr Rogucki kojarzonz jest z ambitnymi projektami - takimi jak zespół Coma. Jest on także aktorem, który grał w teatrach, filmach czy serialach... Co zatem sprawiło, że zdecydował się na udział w "Must Be The Music"?

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR ROGUCKI JUROREM "TYLKO MUZYKA. MUST BE THE MUSIC"! ZASTĄPI ŁOZA MAMY ZDJĘCIA Z PIERWSZEGO NAGRANIA "MUST BE THE MUSIC"! [ZDJĘCIA]

Rogucki przyznał, że na tę pracę zdecydował się między innymi dla pieniędzy. Dzięki niej będzie mógł skupić się na bardziej ambitnych projektach.

  • Między innymi dlatego też biorę udział w "Must...": żeby zapewnić sobie finansowy zastrzyk, który pozwoli mi później realizować inne - mniej widoczne, bo ambitne - artystycznie wyzwania. Dzięki pracy jurora show można w krótkim czasie zabezpieczyć się finansowo, by później przez dłuższy czas ryzykować w różnych projektach, które nie przyniosą takich profitów. - powiedział Piotr Rogucki "Fleszowi".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×