Piotr Rogucki jurorem "Tylko muzyka. Must be the music"! Zastąpi Łoza!

W VII edycji w fotelu jurora "Tylko muzyka. Must be the music" zobaczymy niepokornego wokalistę Comy - Piotra Roguckiego, który zastąpi Wojtka Łozowskiego.

Multimedia

Twórcy show długo zabiegali by w składzie jury znalazł się muzyk uznany na alternatywnej rockowej scenie, który jednocześnie odniósł sukces komercyjny. Piotr Rogucki to artysta wszestronny, nie bojący się eksperymentów i nie dający się zaszufladkować. Od mocnego brzmienia Comy płynnie przechodzi do solowych projektów neofolkowych, a muzyczną pasję godzi na co dzień z aktorstwem.

CZYTAJ TAKŻE: "MUST BE THE MUSIC": THE BEST OF WOJTEK ŁOZOWSKI [WIDEO] PIKEJ CHCE ZASIĄŚĆ W JURY "MUST BE THE MUSIC" ZAMIAST ŁOZA!

Po prawie trzech latach zasiadania w fotelu jurora program "Tylko muzyka. Must be the music" opuszcza Wojtek Łozowski. Decyzja "Łoza" związana jest z jego zaangażowaniem w prace nad solowym projektem muzycznym oraz nowym albumem zespołu Afromental.

Producenci programu dziękują Wojtkowi za wiele niezapomnianych emocji, których widzowie doświadczyli dzięki jego udziałowi w sześciu edycjach show. Uczestnikom programu, a zwłaszcza pięknym uczestniczkom będzie brakowało jego ujmującego uśmiechu. Wojtek Łozowski kompetentny juror, znawcą soulu, ciężkich brzmień i hip-hopu zawsze wspierał młodych twórców występujących w programie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×