Piotr Rogucki w samych BOKSERKACH na scenie Must Be The Music! O co chodzi?

Juror Piotr Rogucki pojawił się na scenie "Must Be The Music" w samych bokserkach!

Multimedia

Piotr Rogucki już niejednokrotnie zaskakiwał widzów show. Robił selfie z uczestniczką, tańczył na scenie, a w ostatnią niedzielę rzucił swoje różowe obuwie liderowi zespołu Storo.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR ROGUCKI O UDZIALE W MBTM: CZUJĘ SIĘ JAK HANS KLOSS, KTÓRY WSZEDŁ W SZEREGI WROGA [WIDEO] "SŁIT FOCIA" ROGUCKIEGO Z UCZESTNICZKĄ I TELEFON OD ŻONY W "MUST BE THE MUSIC" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Jednak to co zrobił niedawno, zaskoczyło wszystkich. Lider Comy, kilka dni temu, wysmarowany samoopalaczem paradował po scenie w samych bokserkach i prężył muskuły. Na wielkim ekranie w tle nie widniał jednak napis "Must Be The Music. Tylko Muzyka", a "Must Be The Muscle. Tylko Mięśnie"!

Czy widzowie Polsatu będą mogli oglądać Piotra Roguckiego w nowym programie? A może to kolejna rola, w jaką się wcielił lub nowy, zaskakujący projekt artystyczny, w które Piotr chętnie się angażuje?

Całą prawdę juror zdradzi już w niedzielę w Polsacie o godzinie 20.00 podczas finałowego odcinka 7. edycji " Tylko Muzyka .Must Be The Music".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×